Skocz do zawartości
grzyb

Brzęczyk od świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przestał działać mi brzeczyk sygnalizujący niewyłączenie swiateł po otwarciu drzwi. Niechcąc rozbierać wszystkiego mam pytanko, czy brzeczyk ten znajduje sie w zegarach, czy też w innym miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki przypadek. Zacznij od demontażu i porządnego wyczyszczenia włącznika/wyłącznika, znajduje się poniżej uchwytu zamka w nadwoziu. Kilka minut i będziesz wiedział czy to jest to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to zrobiłem gdzyż nie zawsze zapalała mi sie lampka przy lusterku, już jest ok, także ten pstryczek możemy wykluczyć. Trzeba szukać innej przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może podłączałeś radyjko i złączyłeś żółty z czerwonym od radia? Jeżeli tak to rozepnij wszystko co łączyłeś przy radyjku i brzęczyk powróci, jeżeli nie to sprawdź sam przekaźnik-buzer w skrzynce bezpieczników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może podłączałeś radyjko i złączyłeś żółty z czerwonym od radia? Jeżeli tak to rozepnij wszystko co łączyłeś przy radyjku i brzęczyk powróci, jeżeli nie to sprawdź sam przekaźnik-buzer w skrzynce bezpieczników.

 

Radyjo zapodałem od razu po kupnie samochodu jakies pare miesiecy temu, ale wszystko było ok(pewnie chodzi Ci o kabelki od stacyjki i stałego pradu). Brzeczyk przestał działac jakoś niedawno, dokładnie nawet niewiem kiedy, jakoś nie przywiązywałem do tego wagi, ale pamietam że już od samego początku jakoś cieniutko piał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdż przekażnik-buzzer w skrzynce bezpieczników, da się go rozebrać i wtedy zobaczysz co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności