Skocz do zawartości
Gość sq1gqp

Głośnik w drzwiach kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sq1gqp

Witam. Mam głośnik tylko po lewej stronie (fabryka audi). Od niego odchodzi taki cieńki kabelek i wychodzi przez mufę do kabiny koło bezpieczników. Dalej trop się urywa - wchodzi gdzieś do góry i cholera wie co dalej z nim się dzieje. Gdzie on powinien wychodzić? Koło radia go nie ma. Skoro zamontowali jeden głośnik to jak go podłączyć ? Czy może VW wymyśliło jakiś sprytny sumator kanałów czy poprostu trzeba kombinmować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro sprytnie się urywa, to nie kombinuj, bo stracisz dużo czasu.

A w tym właśnie czasie możesz poprowadzić nowy, grubszy przewód do głośników obojga drzwi. Tylko na tym skorzystasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam głośnik tylko po lewej stronie (fabryka audi)... Czy może VW wymyśliło jakiś sprytny sumator kanałów czy poprostu trzeba kombinmować?

 

wierz mi że to auto nie wyszło tak od producenta i na jednym głośniku niczego nie zasymulujesz :D;)... najprościej, tak jak mówił przedmówca, pociągnąć od razu nowe kabelki do radia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sq1gqp

Chyba będzie trzeba. Głośnik jest orginał audi, wtyczki bosh - kabelek itp wygląda na fabryczny montarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... Głośnik jest orginał audi, wtyczki bosh - kabelek itp wygląda na fabryczny montarz....

 

Jeśli są fabryczne to z drugiej strony było to samo - ktos musiał go rozbebeszyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sq1gqp

A moze to był głośnik przerwidziany do jakiegoś radiotelefonu czy coś takiego. To była kiedyś taryfa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blur

bardzo możliwe że od radiotelefonu, więc jego zakoczenia spodziewał bym sie na wysokości popielniczki kierowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy na tym forum ale instalacje w moim pasku juz rozgryzlem a wiec tak:przewod z radia prowadzi do wysokotonowego na podszybiu (fabryczny glosnik nokia posiada gniazdo na 2 kostki we. +wyj.) i dopiero z tego miejsca prowadzi drugi przewod do glosnika w dzwiach -pozdrawiam :643:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sq1gqp

Aaa ciekawe. Sprawdzę to - tam jest jakaś zwrotnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic tam nie ma jest tylko kondensator na glosniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a czy możecie mi powiedzieć jak gra fabryczna instalacja - głosniki w przednich drzwiach + te gwizdki na podsyzbiu co sa na zdjęciu wyżej???

Obecnie nie mam miejsc w drzwiach na głosniki ale mam okazje kupić razem z głośnikami i zastanawiam się czy to dobrze zagra - teraz mam tylko na podszybiu 10cm i trzeszczą - chce wuięcej basu i mniej trzasku. czekam na szczerą odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności