Skocz do zawartości
sergiusz-

Osłona silnika do B5 jaka kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś z was kupował może osłonę silnika do B5 szukałem na allegro ale sa różne i w różnych cenach jak wygląda z montażem czy pasuja rzeczywiście te osłony idealnie ??Może macie jakiegos godnego sprzedajacego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kupiłeś auto bez oslony? A co się stało z tamtą? Jak nie wiesz jaką kupić zapodam zdjęcie motorka 1,9 TDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

to nie ta oslona chyba...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek zapodał foty silnika 130PS tyle że do modelu 3B6, 110-115PS model 3B jest inna,

 

tak samo 130PS model 3B też jest inna:

10040051487mk.th.jpg

 

A Ty masz Kolego chyba 110PS albo 115 PS

 

tutaj może cos znajdziesz:

http://allegro.pl/item99495782_vw_audi_pokrywa_pokrywy_na_silnik_duzy_wybor.html

 

A może szukasz takiej osłony :

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=100145327

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=99699099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj.... a może chodzi tobie osłonę która jest pod autem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o osłone pod autem, sorry nie sprecyzowałem dokładnie pytania.Nie pomyślałem że osłony mogą sie wam pomylic :626: Kiedys gdzieś czytałem ze mozna kupić jakiś bubel i dlatego zadałem to pytanie jak ktos kupował to może poleci gdzie kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o osłone pod autem, sorry nie sprecyzowałem dokładnie pytania.Nie pomyślałem że osłony mogą sie wam pomylic :626: Kiedys gdzieś czytałem ze mozna kupić jakiś bubel i dlatego zadałem to pytanie jak ktos kupował to może poleci gdzie kupić

 

 

tak się też domysliłem!

Zimą rozwaliłem tę osłone i przyszło mi się rozglądać za nową, ceny w serwisach kosmos więc postanowiłem kupić od producenta zamiennik, otwory pasowały i jakość OK.

http://www.ermix.home.pl/cgibin/shop?info=31x010x310102&sid=2b0983f9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ta sama firma co na allegro i cena niestety też :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość solvesten
Słuchaj.... a może chodzi tobie osłonę która jest pod autem?

 

 

Zdjecie niekompletne.

Tak po prawdzie to w 3B6 (TDI) oslona jest dwuczesciowa i oczywiscie wieksza.

 

Pozdrowienia,

 

Wojciech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjecie niekompletne.

Tak po prawdzie to w 3B6 (TDI) oslona jest dwuczesciowa i oczywiscie wieksza.

 

Ta druga część to jest osłona skrzyni, a nie silnika kolego. A tak w nawiasie mówiąc rozmawiamy o B5 '99.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rogas

witam was panowie wiecie skad dostac osłone ktora zakrywa elementy jak zbiorniczek od plynu hamulcowego akumulatora i komputera w pasacie b5 z 98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam was panowie wiecie skad dostac osłone ktora zakrywa elementy jak zbiorniczek od plynu hamulcowego akumulatora i komputera w pasacie b5 z 98

 

No właśnie może ktoś wie gdzie można taką osłone kupić. Widziałem na zdjęciach komory silnika w innych Paskach i wygląda to estetyczniej niż w moim :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dać kobiecie samochód i proszę - obudowa pod skrzynia się posypała :zalamany: . Będzie trzeba kupić nową - ale czy warto przyklejać wygłuszenie od starej? Do czego ta gąbka służy wogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wsyztskie te oslony kupicie smialo na allegro.I ja tam swoja tez zdobylem bo jak po zimie to wiadomo.Jaro co do wygluszenia to mi spzredawca powiedzial zebym sobie darowal i tak tez zrobilem.Mi sie wydaje ze ta gabka procz wygluszenia ma za zadanie wypelnienie luki w jak najwiekszym stopniu tak zebys nie zgarnial piachu pod oslone bo pozniej tak irytujaco to brzeczy:-).

ps.do Jaro-(czy my sie nie widzielismy na forum labkow???)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOMEL - nie wiem o jakie forum chodzi :((.

 

Chyba kubię używkę od znajomego kolegi - przed chwilą się dowiedziałem , że ma paska na części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że ma paska na części.
To może i chlapacze ma na zbyciu :) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubotek a ty sie prawka juz dorobiles???Jedziesz na spota 4.09??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość l.mosiolek

Nie wiem czy się wychylać, a tam co będzie to będzie. Ja swoją osłonę pokleiłem żywicą z utwardzaczem i tą matą szklaną czy jak tam się ona nazywa, trysnąłem czarnym sprejem i wygląda zaje...ie. Może to trochę świergolenia ale pomyślcie sobie wtedy, że to nie osłonę kleicie tylko jacht. Jeśli sobie pomyślę, że żona zimą weźmie samochód na zakupy i nie straszne jej śnieżne muldy na parkingach, tak jak ostatniej zimy to szkoda mi te 100 zeta ( ile to browarów!!!).

Ale ostatecznie, to róbta co chceta!

Pozdrawiam

Lechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kubotek a ty sie prawka juz dorobiles???Jedziesz na spota 4.09??
Wiem, wiem to nie jest odpowiedni dział i robimy OT, ale malutkie przewinienie to jest, więc myślę, że nikt nam za to głowy nie urwie :)

No, więc na 4.09 na bank nie będę miał prawka bo egzamin mam dopiero na 19.10 :( ,a czy będę na tym spocie, to też jeszcze nie wiem :( wszystko wyjdzie w praniu .

 

POZDRAWIAM :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności