Skocz do zawartości
Gość strazak66

totalny zanik iskry!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość strazak66

Co to może być ? Autko jeździło do końca aż rano próbuje zapalić i nic, posprawdzałem i widze po wykręceniu świec że nie ma całkowicie iskry na nich, co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Ceewka,aparat zapłonowy modul....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rozavw

bezpiecznik,przekaźnik,czujnik halla itp,itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palec rozdzielacza , przewody... itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych silnikach zazwyczaj siadają cewki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozycz od kogos najlepiej cewke i zrob podmianke. Jesli nie masz wogole iskry to bym najpierw sprawdzil wlasnie cewke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% cewka zapłonowa.Miałem z nią przeprawę w czerwcu silnik chodził a następnie zgasł i znikła iskra.Jeszcze raz 100% cewka zapłonowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ravson

Też obstawiam cewkę. Sprawdź gdzie dochodzi prąd żeby potwierdzić lub wykluczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak66

Tak jest padła mi cewka właśnie ją wymontowałem i sprawdziłem na innym samochodzie. Dzięki dla wszystkich. A jeszcze jedno bo wymieniłem świece z trzy na jedno elektrodowe i po dwóch dniach padła mi ta cewka czy to może być powód lub jakiś związek z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z własnego doświadczenia wiem że lepiej przy takich pracach odpiąć akumulator, sprawdź masę od cewki ja przełożyłem w inne miejsce bo po wymianie cewki ( spalona przy remoncie silnika przez mechanika, nie odpiął aku ) i założeniu nowej uszczelki pod klawiaturą nie kontaktowała masa ....... moim zdaniem nie przez to poleciała ci cewka że zamieniłeś świece z truj elektrodowych na jedno elektrodowe (sam też zmieniałem tak i mi cewka nie poleciała )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności