Skocz do zawartości
Gość _Marek_

Demontaż zderzaka

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie, czy spojler dolny w tylnym zderzaku jest mozliwy do zdemontowania ?

Ostatnio edytowane przez Tolek_ : Dzisiaj o 11:34

 

Kolego jest możliwość zdemontowania na skraju zderzaka są śrubki które trzeba rozkręcić reszta jest na zatrzaskach,bynajmniej 3BG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, czy spojler dolny w tylnym zderzaku jest mozliwy do zdemontowania ?

pewnie chodzi Ci o dokładkę zderzaka , muszę Cie zmartwić w passacie B5 3B nie ma takiej możliwości to jedna całość 112jmv.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie mam male pytanie. chce wywalic hak z mojego b5 kombi.

Czy po usunieciu juz tego haka musze zalozyc jakas nowa belke zderzaka? Cos takiego obilo mi sie o uszy ale nie jestem tego pewny. Hak to ori westfalia.

Czy poprstu wykrecam caly hak i zakladam spowrotem zderzak?

Edytowane przez Patrol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nikt nie wie?

Zalezy mi na tym info bo nie che niepotrzebnie kupowac belki. Czy hak calkowicie ją zastepuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakladalem u siebie hak i musialem wyjac oryginalna belka i zastapic ja belka ta ktora byla razem z hakiem, takze domyslam sie ze jak zdemontujesz hak, to bedziesz musial zalozyc oryginalna belke, ta ze styropianem. Chyba ze sam hak da rade odkrecic, a belke zostawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Belka 3B0 807 305

Tworzywo piankowe 3B9 807 251

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo. juz wszystko wiem.hak mialem wywalic tylko po to zeby zwolnic miejsce pod zderzakiem na przerobiony wydech ale widze ze jak zaloze zwykla belke to bedzie jeszcze mniej miejsca. a ze hak mam odkrecany i gniazdo skladane to go ne widac wiec zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności