Skocz do zawartości
Gość lospuperoz

Wilson,Sirio ML czy Florida??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _PIOTRAS_
nie wiem czy nie skusze sie na floride.

 

mam i jestem średnio zadowolony... troche szumi i śmieci zbiera...zasięg ok. 5-6km przeciętna antena radzę zainwestować w inną - lepszą;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już Florida zbiera śmieci to proponuję np. ML-145 150 cm - to dopiero będzie śmieci...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _PIOTRAS_
Jak już Florida zbiera śmieci to proponuję np. ML-145 150 cm - to dopiero będzie śmieci...:)

 

może trochę źle się wyraziłem - miałem na myśli że ni wszystko czysto dolatuje niestety :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie sirio juz lata pieknie..Polecam ta antenke

a czemu nie dzialala na poczatku pieknie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie była zestrojona :P.

 

Jej nie trzeba stroić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdą antenę trzeba stroić ;)

 

Wcale że nie i będę bronił swojego zdania ;) Na 3 autach z samej ciekawości sprawdzany ale tylko sprawdzany SWR i wszędzie gites majonez. Nie wiem jak inne ale ML już jest sama w sobie piknie ustawiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to może się zdarzyć, przyznaję. Chodzi o to że z założenia każdą się stroi a jak się mierzy i nie trzeba to gitara jak mawia Ferdek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pako720

witam jestem tu nowy i to mój pierwszy post więc prosze o wyrozumiałość :)

anten już sporo przerobiłem i moge podzielić się moimi spostrzeżeniami

więc może napisze o tych antenach które już miałem w kolejności od najgorszych

 

1. hustler- zasięg spoko około10km nawet 15 jak teren dobry, ale antena strasznie źle wykonana, jesienią zimą katastrofa piszczy syczy zasięg słaby odradzam szczerze

 

2 floryda- fajna mała czysty odbiór ładnie wygląda no ale ten zasięg żenada pare razy niewiele zabrakło a wsadziła bby mnie na fotoradar :) dobra do miasta i tyle

 

3.sirio niestety modelu nie znam bo tyle tego ale ma jakieś 90cm czrny bacik niby fajna mam ją obecnie na klapie w pasku ale chyba wrócę do willsona bo sirio ma słabszy zasięg bardziej trzeszczy jedyny plus to że zamontowana jest po skosie i dachu nie rysa podczas otwierania klapy tylnej

 

4.Sirio AS100- fajna antena zasięg dobry odbiór też aczkolwiek dwie wady 1mało giętki bat podczas wiazdu do garażu zrywała magnes z dachu, 2słychać nosowy głos nie wiem jak to opisać ale sirio tak mają

 

5.president OHIO- mała(około90cm), ładna wizualnie, przeciętne osiągi (mi wystarczały) bardzo czysty odbiór, aczkolwiek dnia pewnego poprostu przestała chodzić zaczeła charczeć SWR skoczył na ponad 2 i po antenie poszła do śmieci. :(((( acha i cena kosmicznie wysoka

 

6.gamma90- super antena zasię odbiór wymiary no ale ta grubość anteny do auta osobowego według mnie ją dyskwalifikuje miałem na klapie w astrze2 i niestety ale auto straszyło. Poza tym jednym minusem antena super

 

7. moja ulubina i jak do tej pory najlepsza WILLSON LITLE WIL czy jakoś tak się to pisze. w tej antenie nie dostrzegłem żadnych minusów tylko same zalety

zasięg około 10km (jak na antene 95cm to super)

mały mocny magnes, giętki bat nic z dachu jej nie zerwie, super wykonana mam ją rok i zero oznak starości, dobrze zestrojona daje dużą frajde z użytkowania. POLECAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

 

 

Wcale że nie i będę bronił swojego zdania ;) Na 3 autach z samej ciekawości sprawdzany ale tylko sprawdzany SWR i wszędzie gites majonez. Nie wiem jak inne ale ML już jest sama w sobie piknie ustawiona.

 

jeśli tak było to naprawdę wielki fart każdą antene trzeba stroić ilekroć zmieni swoje położenie na aucie bądź zmieni samochód. nawet floryde się stroi choć niektórzy "znawcy" co sprzedają sprzęt CB nawet o tym nie wiedzą. Troche już tego przerobiłem i swoje widziałem>.:D

Edytowane przez artmin
scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli tak było to naprawdę wielki fart każdą antene trzeba stroić ilekroć zmieni swoje położenie na aucie bądź zmieni samochód. nawet floryde się stroi choć niektórzy "znawcy" co sprzedają sprzęt CB nawet o tym nie wiedzą. Troche już tego przerobiłem i swoje widziałem>.

U mnie // na pasku sirio ML 145 start przy strojeniu 1,1 w seicento to samo !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając różne fora zdecydowanie polecałbym sirio ML145, mimo,że sam używam sirio omegę 27.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chudyy1

Sirio - i jeszcze raz sirio - kolego mam ją już kilka lat i wcześniejsze nie ciągnęły tak jak ona!!! Dobra cena za super antenę! fala ma 11 m - i sirio wie o tym doskonale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam też Sirio ml145 bo to jest super antena do mobila midland ml145 może osiągi ma takie same ale wykonanie magnesu strasznie słabe i przy większych prędkościach nie problem ją zgubić w przeciwieństkie do sirio ml145 tam magnes jest dosyc mocny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kabel 4m anteny Sirio ml 145 starczy od radia zamontowanego przy drążku zmiany biegów do klapy bagażnika(sedan)? Bo na tył dachu, to raczej zabraknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma w wilsonie ok 4 m i starcza od tylniego narozniaka dachu do radia zamonotwanego przy drazku zmieny biegow (auto kombi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to spokojnie da sie puscic pod dywanikami,czy to takie max. wyciągniente?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w czym widzicie problem ? Dajemy BECZKĘ i przedłużamy tyle co nam trzeba, kładziemy tak jak nam wygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie jest to max wyciagniecie,kabel lezy luzno bez naprezen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności