Skocz do zawartości
luke__t

LOGI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie wiem czy dobrze zrobilismy te logi, czy w odpowiednim momencie obr., w kazdym badz razie prosze o ocene, tego co udalo nam sie zrobic.

 

http://img143.imageshack.us/my.php?image=loggg4.png

 

Auto jest po programie?

z tego co na szybko zauważyłem dosć mocno przeładowuje turbo z zadanego 1,4 bara na 1,8 przy ok 2 tys obr.nie musze mówic czym to sie zaraz skonczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czujesz żadnego szarpnięcia przy ok.2000tys obr. ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odp. Chcialbym nadmienic ze mialem zrobiony remaping i mam 153 KM/juz nie pamietem dokladnie ile NM ale duzo, wiec co z tym turbo Panowie?

Szarpniec nie ma, zbiera sie na 3biegu od 1500 do 3000 moment , tylko trzesie buda od mocy.Napiszcie cos wiecej, prosze.

 

EDIT::

 

 

Turbo jest od standardu, model AVX 1.9tdi, musze powiedziec ze rte testy robilem , poniewaz w rurze ktora idzie do IC doslownie zaczal mi kapac olej. dlatego chcialem zobaczyc jak to wyjdzie na VAG'u. Chodzilo mi generalnie o wtryski zeby sprawdzic, bo czasami, tzn bardzo rzadko zatrzesie mi samochdem jak jest zimny, obroty soadaja na sekunde, dwie i wraca do normalnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to przy tuningowanym aucie wyglada ale masz duży skok cisnienia na turbinie, ale może na tym polega tuning. Cisnienie 2,8bar !!! Masz seryjną turbawkę czy od jakiego silnika 130km ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta odp zaraz wywale, bede editowal zeby za duzo miejsca nie zabierac.

PS powiekszylem troche zdjecie , bo tamto bylo troszko male :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logi sa zle zrobione,zrób każdy kanał osobno,3,8,11 i 13 napisz ile masz na postoju

 

Moim zdaniem kierownice w turbo sa zapieczone albo nieumiejętnie zrobiony soft,kto robił softa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Softa robil kolega ktory sie zna na fachyu, elektr-mech. Sofat mam wgranego do tego typu silnika. Byc moze ze softa jest nieodpowiedni zrobiony,nie dam sobie reki uciac. Osoba ktora testowala VAG'em wyjezdza wiec test bedzie mozliwy dopiero po Swietach. Dziekuje za wskazowki, postaram sie zrobic wszystko osobno i na pstoju rowniez,

Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności