Skocz do zawartości
jozko

szukam kolejnej B4

Rekomendowane odpowiedzi

jozko, ładny, ale myśle że zdemontowałbyś ten spojler z klapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarku ee tam :)

 

A tak na powaznie szukam B4 VR6 w tzw full opcji :) lub 1.9 TDi (90 lub 110) i do tego wtryski lub program lub to i to :) Czas pokaze ale dzieki Shade oraz Kuczlawowi raczej sklaniam sie ku benzynce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jozko, zgadnij dlaczego moim kolejnym autkiem jest VR6 :?: Dlaczego :?: bo jest zajefajny :D Tak jak Ci pisałem jeździłem 2.0 TDI i jak dla mnie to porażka....Nie chcę diesla :) Następne moję autko to bedzie S6 lub w ostateczności A6 2.8......oczywiscie 4WD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jozko, szukaj B4 ale nie po tuningu . Fakt, że są drogie ale mogą być zajeżdzone. jak ktoś go tuningował to i mógł po dupsku dostac.........Ja bym poszukał serii i ją zrobił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to szukamy razem :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adams, ale Ty nie chcesz Vra..... Powiem Wam tak, jazda PSJ bo taj jeżdzę ostatnio to 8,5L na 100/KM w automacie :P Jak deptaqłem i cały czas był załączony kick-down to było wg moich ocen 15 L , nie więcej.

Polecam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jozko, pogadaj z Dardim to może poszuka Ci czegoś konkretnego w rejonie Niemiec, do którego jeździ.

 

PS. Najważniejsze że cały jesteś, a następne autko będzie pewnie 100 razy lepsze od poprzedniego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiki, ja gadałem już kiedyś z dardim, ten gościu :D porąbału mu się we łbie i sprowadza tylko bryki od 2001 > zabytki go nie interesują.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiki ja tez mam kogos takiego :) Moj serdeczny kolega sciaga auta - tego B4 ktorego juz nie ma on mi sciagal - ja go nawet na oczy nie widzialem - dostalem smsa - zobaczylem jak wyglada na allegro i kupilem poprzez sms:) O stan techniczny sie nie martwilem - chodzilo tylko o to czy pasuje mi kolor i wyposazenie :) Do piatku w 11 miesiecy zrobilem 54kkm bezawaryjnie i za to jetem mu wdzieczny :) Kolejne bedzie Vr lub jesli nie bedzie ladnego to TDi ktore dostanie zabawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do piatku w 11 miesiecy zrobilem 54kkm
ładnie :] to w takim razie szukaj szukaj i jeszcze raz ... aaa zresztą sam wiesz co :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności