Skocz do zawartości
PASEK?????

Anglik- klima?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie podejdzie klima od anglika VW passat 2002r. 1.9 TDI 130 KM do Europejczyka 98r. 1.9 TDI 90KM [AHH],czy w ogóle od anglika da sie przełożyć klime.Dzięki za info pozdrawiam.Tu link samochód na części: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3832205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość a9ntek

ja mam przerobionego anglika na eurpejczyka i klime tez mam przerobiona.ogolnie z klima bedziesz mial taki problem ze trzeba piny zmieniac w instalacji i musisz znalesc kogos kto sie na tym zna.moj mechanik mi to zrobil idealnie.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość audi a6

Z kliy od anglika nic nie wykorzystasz do naszego modelu . Tak więc najlepiej nie wydawac pieniędzy na marne. Pasuje jedynie sam panel klimatronika ale też nie do rocznika 98.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, piękny Passacik, super przełożony. Z tą klimą chodzi mi bardziej o to, czy w angliku przewody gazowe idą też po prawym błotniku do skraplacza jak w europejczyku? Dzięki za odpowiedź! Pozdrawiam :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z kliy od anglika nic nie wykorzystasz do naszego modelu . Tak więc najlepiej nie wydawac pieniędzy na marne. Pasuje jedynie sam panel klimatronika ale też nie do rocznika 98.Pozdrawiam

Tak właśnie myślałem, że to wszystko jest odwrotnie. A nawet sam panel klimatronika ma nie po tej stronie czujnik temperatury wewnętrznej. Dzięki Kolego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko musisz odprowadzić dobrze przewód wylotowy (nie mam klimy, nie wiem jak sie fachowo nazywa). Bo będziesz mial wode pod nogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma mozliwosci, jedyne co jest to samo to przednia chlodznica sprezarka, skraplacz, i to by bylo na tyle, reszta nawet przewody itd jest inna. Panel pasuje z anglika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n0w3y_pl: całym szacunkiem, ale ja wiem, że znajomi potrafią przerobić tak, aby było git. Dlatego kombinują z rurkami odprowadzającymi itp. Dlatego mówie Ci - da się, ale trzeba się na tym znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie zrobic lecz tylko na sztuke i to wszystko... mozesz pociac ruzki i je pospawac i bedzie dzialac, lecz nie bedziesz znal do konca przyczyny jak Ci sie cos zepsuje bo malo kto Ci to sprawdzi jak bedziesz mial na kombinowane.

 

Do anglika wchodzi czynnika 700 gram +_ 50 do europejczyka 650 +_ 50 a ile wchodzi do kombinowanego ? nie wiem i wole nie wiedziec. Wole wydac 100 lub 200 wiecej lecz miec zrobione dobrze i jak w oryginale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość a9ntek

to jeszcze raz ja.jak pislaem problem jest z pinami ale to idzie zrobic,dotego w angliku jest inna nagrzewnica,rurki kimy ida po prawym blotniku ale dochodza na lewa strone(wszystko odwrotnie)panel jest ten sam,czyli pozostaje problem rurek i nagrzewnicy.chlodnice sa te same i jezeli chodzi o ta wode,ze niby bedzie w samochodzie to jest nieprawda.rozmawialem z mechanikiem i powiedzial ze to kwestja narzewnicy i rurek reszta jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności