Skocz do zawartości
Gość kkciu

Problem z wycieraczkami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kkciu

Witam mam problem z wycieraczkami przednimi w moim passacie a mianowicie nie odbijają same na dół muszę przełącznikiem starać się je jak najniżej wyłączyć czym może być to spowodowane jakimś przekaźnikiem albo czymś?? proszę o pomoc co mogę zrobić i gdzie tego szukać. Z góryy wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

podszybie -> przekladnia ślimakowa wycieraczek -> zdjąc plastikową obudowe przekładni -> sprawdzic stan tych blaszek ktore slizgają sie po kole zębatym, pewnie ktoraś nie dotyka do koła ( moze sie wytarla albo odgiela? albo zabrudzone kolo ) i stad wyłacznik krancowy nie dziala .

 

pozdrwiam herflik-00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W swoim Passku mam podobny problem ,podejrzewałem że wina może leżeć po stronie przekaźnika wycieraczek nr 19, lecz dzisiaj wymienił go na nr.99 (żeby dodatkowo mieć wycieraczki programowe )ale to nic nie poskutkowało, nadal wyłączać je muszę jak są w dolnym położeniu inaczej zatrzymują sie tam gdzie akurat były po wyłączeniu.

 

Czyli za ten problem nie odpowiada przekaźnik :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejtucki

w silniku od wycieraczek znajduje sie dolne polozenie wycieraczek. Ono mowi ze maja sie one zatrzymac na dole. u mnie bylo to tak, ze chodzily caly czas i tez probowalem wylaczyc recznie(ustawic jak najnizej) kolego pozyczyl mi potem silniczek i pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kkciu
w silniku od wycieraczek znajduje sie dolne polozenie wycieraczek. Ono mowi ze maja sie one zatrzymac na dole. u mnie bylo to tak, ze chodzily caly czas i tez probowalem wylaczyc recznie(ustawic jak najnizej) kolego pozyczyl mi potem silniczek i pomoglo.

 

Opisz to bardziej szczegółowo jak możesz jaki silniczek i co z nim zrobiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory za dstepwstwo ale temat pokrewny wycieraczka moze wy wiecie w czym lezy problem .caly czas wlacza mi sie spryskiwacz przedniej szyby (luzny styk na tym przelaczniku od wycieraczek ) mam wlazony popierek w szczeline miedzy przelacznik ale jest to malo skuteczne i na dziurach nie pomaga da sie to jakos naprawic czy w gre wchodzi tylko wymiana calego przelacznika wycieraczek przy kierownicy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności