Skocz do zawartości
kyniovtg

Toyo PROXES T1-R

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tych oponkach na lato czy ma ktoś z koleżanek lub kolegów takie oponki,bo chciałbym usłyszeć opinie właśnie od Was :cwaniak: Pozdrawiam :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj opinie na stronkach oponiarskich ale w skrócie oponka rewelacja, na jeden sezon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem T1-s 235/40/17 ,bardzo podobne,ogólnie extra gumy na mokrym poprostu super.Żebym miał do kupienia w dobrej cenie o znowu bym kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez slyszalem podobne opinie... i jak bede mial okazje to na ten sezon tez cos podobnego sobie kupie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oponę 225/45/18 mogę mieć za 570zlociszy i się zastanawiam,bo w tamtym roku kupiłem NANKANG NS-2,oponki spoko tylko ciut za głośne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kyniovtg, toyo będą zajebiaszcze ale pamiętaj że więcej jak 30-35 tys na NICH NIE ZROBISZ...... To jest opona sportowa i taka jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuczlaw, to można powiedzieć,że opony na 2 lata,ale za tą cenę to się opłaca,bo normalnie wołają po tysiącu za sztukę :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kyniovtg, a czy podałeś cenę :wpale: aukcję ? mówimy o nowych......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuczlaw, tylko i wyłącznie new,tylko takie biorę pod uwagę,oto te tańsze:) ale tu tzeba wpisać rozmiar http://www.oponytanio.pl/start.html i droższe:( http://www.oponeo.pl/producent1.asp?link=&id_produktu=54586&producent=Toyo&model=Proxes%20T1-R&f=lista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zajeździłem komplet takich opon 195/50 R15 i powiem że w zarętach, na mokrym rewelacja :)

Kolejna sprawa że żeby doprowadzić je do pisku to trzeba się zdecydowanie wykazać co mi się bardzo podobało.

 

 

 

Ja zrobiłem na nich ponad 35 tys a jakby się uparł to para z tyłu jeszcze sezon by przejeździła a jak kupiłem to z lekka połowy bierznika nie było więc można zrobić na nich dużo więcej niż napisał kolega:)

 

 

Podsumowując: na wiosne kupuje komprelcik tych opon tylko że tym razem 195/55 r15, no chyba że jakieś fajne 16 z rantem sobie kupie jeśli budżet pozwoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damianko, a jak głośne są te oponki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie na tyle , kupiłem razem z alumami myślałem że będa na jeden sezon

Zrobiłem na nich 10 000 i spokojnie następny sezon sie pokręcą.

 

Opona jak dla mnie rewelacyjna. Mam rozmiar 215/40/17. Następna tylko TOYA

POzdro :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że jesteście,bo co ja bym bez was zrobił :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
damianko, a jak głośne są te oponki?

 

nie mam porównania z innymi oponami na tym aucie ale w porównaniu do innnych aut którymi jeździłem na innych oponach to cichutkie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeździłem na takich oponach i według mnie bardzo dobra jeśli chodzi o stosunek jakość/cena. rewelacyjnie trzyma sie drogi.. minus to faktycznie ponadprzeciętna ścieralność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności