Skocz do zawartości
Jacis

Jakie ustawienie wtrysku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuje sprawdzic ustawienie kąta wtrysku w vagu. Wiem ze jest taka mozliwosc tylko nie wiem gdzie. Pewnie w jakims bloku tylko ja mam wszystko po angielsku a nie znam za bardzo jezyka technicznego angielskiego. Z góry dziekuje.

 

Pozdrawiam

 

A i jeszcze jedno jesli kot wie jak sie ustawia kat wtrysku na pompie paliwowej i jak jest ustawiona to tez prosze o odpowiedz. :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość T/J

Zagrzej silnik podłącz VAGa

Wybierz 01/08/000 włącz basic seting

Będziesz miał tabelkę z 10 cioma liczbami ciebie interesuje poz 2 od lewej powinna przy zagrzanym silniku wynosić około 51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja mam okolo 36 wiec ? co najlepiej zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość T/J

Witam

Masz dużo za puźny kąt wtrysku.Należy go wyregulować.Moja rada :najlepiej by to zrobił ktoś doświadczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn autko pieknie smiga, wszystko ładnie chodzi zapala na dotyk nic sie nie dusi. Wiec chyba nie ma po co zmieniac kota wtrysku ? Czy jak nie zmienie to cos moze sie stac ??

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem tak samo - zly kat wtrysku, u mnie bylo 100 jednostek w grupie 000 na drugim polu, okolo 5* przed GMP, auto zapalo na dotyk, nie dusilo sie etc, fajnie chodzilo. Po ustawieniu statycznego kata (okolo 50 jednostek) czulem pod pedalem, ze ladniej sie zbiera, plynniej przyspiesza, obroty wchodzily rownomiernie do wyzszych zakresow i silnik na wyzszych obrotach mial ladniejsza tonacje (robil tak bardzie wziuuuu, a nie ryczal :D )

 

Pojedz lepiej na ustawienie kata wtrysku, jak masz zly, to niszczy silnik (korbowody, wal dostaja od tego), lepiej wydac 50 zl i miec dobrze ustawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest jeszcze jedna rzecz o ktorej nie mowilem. Wymienialem pasek rozrzadu i zobaczylem ze na pompie paliwowej jest przesuniety wal ... myslałem ze ktos zle ustawil i dalem go na pozycje taka jak powinna byc. Moze lepiej dac tak jak bylo ? o 2 zabki byl przestawiony w lewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności