Skocz do zawartości
Gość pacman

Awaryjność silnika 2,5 TDI V6 163 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Mój przy 80/h na prostej potrafi wskazać 5,8. Lecz to tylko chwilowe :mur:

A na poziomie dziennym to od 10 do 15. Zależy od warunków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navkol,

 

Masz automat?

15 to juz jest wir w braku :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz automat?

Ano. Miałem podjechac gdzieś na sprawdzenie ale nie mam czasu i tak jeżdżę. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andreas33

Panowie ja jezdze automatem,ostatnia moja trasa z niemiec gronau -klodzko 900km spalanie 5.8l(naprwde sie da)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ok:

Kto z automatem da mniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andreas33, A to chyba caly czas z gorki bylo i pomyslny wiatr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pacman
andreas33, A to chyba caly czas z gorki bylo i pomyslny wiatr :)

Racja borowy

To jest nie możliwe owszem mam może krócej od was Paska ale to jest nie osiągalne spalił mi 7,8 ale to było 100 km/h :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie:

 

w miescie, przy minusowej temperaturze i w korkach spalanie w granicach 15/100 :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i stalo sie:

 

w miescie, przy minusowej temperaturze i w korkach spalanie w granicach 15/100 :przestraszony:

Welcome to the "HONEST" club :evil:

Bo już mnie mdli jak czytam o tych furach, które o mało co nie produkują wręcz paliwa :rotfl:

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 2.5 litra trzeba czyms wykarmic...

 

Pomijajac spalanie to moge sie pochwalic, ze mechanik u ktorego robie wszystkie sprawy jak zobaczyl po raz pierwszy obecny bolid to az mu sie oczy zaswiecily i zaczal mnie wypytywac ile pali, ile dalem za niego itp. Zawsze malomowny a tu nagle taka metamorfoza.Potem sprawa sie rypla, bo okazalo sie ze sam ma Paska, ale B6 1.9 TDI w slabszej wersji.

:cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pacman

Niżej nie mogę zejść 7.6 to max ale za to jedziesz jak żółw nawet nie które bystre Poldki cię biorą:560::504::514:Szlak mnie trafił bo kartofel jeden z tego Poldka nawet mi to pokazał :fuckyou2: SKANDAL:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

A ja moze opisze swoje refleksje z przejechanych ostatnio 750km... Srednie spalanie 7,3 z kompletem 5 osob na pokladzie i niewielkim bagazem... Jazda w glownej mierze w trasie (w tym autostrada z predkoscia w okolicach 150km/h), troche jazdy po Pradze i przebijanie sie przez nasz wspanialy Wroclaw...

Mysle, ze przy tak zaladownym samochodzie niezly wynik :D

 

Ale przyznam sie, ze nie udalo mi sie uniknac sredniego spalania w wysokosci 25litrow (wg kompa), ale to byl stromy kilkukilometrowy podjazd na parking na zimnym silniku, a kiedy silnik osiagnal w koncu temperaturke 90stopni nie moglem sie powstrzymac przed jazda na recznym po zasniezonym parkingu :evil:

 

Ogolna refleksja taka-Golfik IV z motorem 130PS pali mniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pacman

Ale z tego co pamiętam krawcol ty masz manualną skrzynkę :hyhy: w nosie z tym spalaniem nienawidzę Poldków :mad::592::560::505::503::502::514::504:5 lat robiłem w FSO Będą od tej pory wąchać moje spalinki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswiezam:

 

Powoli szykuje sie do wymiany rozrzadu, filtrow i innych takich. zamiast obrobic bank na razie odkladam - termin wymiany marzec wiec 3majcie kciuki

Jak juz bedzie "po" dam znac co i ile kosztowalo

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pacman

W mojej Torpedzie nie aż tak źle jak to sobie wyobrażałem tzn filtry ,olej ,olej w skrzyni .

No tam do skrzynki wchodzi prawie Wiadro:eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Ja wymienialem u siebie olej, filtr oleju i filtr powietrza jakies trzy tygodnie temu... Kosztowalo mnie to jakies 330zl (nie pamietam dokladnej kwoty)... Olej Motul, u mnie nieco ponad 5 litrow do silnika wchodzi...

Grimson, zmieniles juz rozrzad :?: Ile Cie to kosztowalo :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pacman
Ja wymienialem u siebie olej, filtr oleju i filtr powietrza jakies trzy tygodnie temu... Kosztowalo mnie to jakies 330zl (nie pamietam dokladnej kwoty)... Olej Motul, u mnie nieco ponad 5 litrow do silnika wchodzi...

Grimson, zmieniles juz rozrzad :?: Ile Cie to kosztowalo :?:

Krawcol u mnie rozrząd oczywiście nie w ASO około 1000 zł graty no i 500 robocizna

Z tego co wiem W ASO Auto-Viva w Warszawie to koszt rzędu 2800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu niskie spalanie: 4 osoby na pokladzie, temperatura +13 stopni co spowodowalo klejenie sie zimowek do asfaltu a po 400km trasie komp pokazuje 5.9. Jazda na tempomacie 100km/godz z przejazdem przez pare wiekszych miast; dodatkowo kilkanascie energicznych manewrow na drodze. Czasami komp pokazywal nawet 5.8 ale ostatecznie skonczylo sie na 0.1 wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Grimson, musze Ciebie niestety zmartwic :D Wczoraj, rowniez 400km... w trasie, jedna osoba i prawie pelny bagaznik (po 300km juz dwie osoby i troche wiecej bagazu-zajeta tylna kanapa), w ciagu dnia, opony juz letnie od wczoraj... 5,6l/100km :D Bez tempomatu i do tego dwukrotny przejazd przez Poznan :) Takze drodzy panstwo, motor V6 TDI wcale nie jest taki paliwozerny ;) Grimson, mozemy uchodzic chyba za najbardziej ekonomicznych kierowcow najwiekszego diesla w Pasku ;)

Zmieniles w koncu rozrzad :?: Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności