Skocz do zawartości
chris_45

ustawienie klimatronika zimą

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie jest. Zadzwoń z tymi wieściami do fabryki vw może cię wezmą jako konsultanta ??:P Bo starasz się udowodnić jakimiś gifami coś co tylko dla ciebie istnieje. Pisze 50 chłopa że się nie załącza a ty jako jednostka wyróżniona że się może załączyć :D No dla mnie coś nie halo ;) W takie gifki panie Damianie to ja już przestałem dawno wierzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
starasz się udowodnić jakimiś gifami coś co tylko dla ciebie istnieje. Pisze 50 chłopa że się nie załącza a ty jako jednostka wyróżniona że się może załączyć :D No dla mnie coś nie halo

Jedyne co staram się udowodnic, to że większośc mylnie bierze fakt, że to czujnik G17 odpowiada za włączanie/wyłączanie sprężarki przy ujemnych temperaturach.

Poza tym dzis na przykład mi się przy -6 nie włączyła. Wiec nie jestem jednostką. :D

 

No a z nieba tych rewelacji nie wziąłem :cool:

beztytuujs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra jak mi się poniżej -4 włączy to masz flache :P ale jak nie to ty stawiasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra jak mi się poniżej -4 włączy to masz flache :P ale jak nie to ty stawiasz :D

Nie wiem czy dam radę, bo teraz to wyloty na "wycieczki" są z Rzeszowa a nie z Goleniowa :D

A rybka była super :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,napiszcie mi czemu temperatura na fisie (wyświetlaczu na liczniku ) jest teraz na duzych minusach inna ze wskazaniem climatronica? różnica jest 0,5 stopnia ale jest,czyżby miały inne czujniki ??

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na climatroniku nie pokazuje ci połówek :D Więc o co chodzi. Stąd ta różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu jak ustawiać? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To w końcu jak ustawiać?

A co w poniższym niejsnego?

Możesz jeździć na AUTO - poniżej 4 st. C sprężarka i tak się nie załączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje pomocy. posiadam Passata z 1997 90KM czy ten model posiada czujnik temperatury zewnętrznej. nie jest to klimatronik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Nie ma klimy elektronicznej - nie ma czujnika G17 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności