Skocz do zawartości
Gość danzet

[ elektryka/elektronika] Gdzie jest lampka bagaznika?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość danzet

Niedawno kupiłem swojego Passata, który był lakierowany i składany chyba "na szybkiego" bowiem wciąż coś poprawiam. Problem polega na tym, że nie mam żadnej lampki oświetlającej bagażnik. Mało tego nie ma nawet śladu po miejscu, w którym mogła być kiedyś zamontowana ani w podsufitce, ani w boczkach bagażnika, ani też w klapie bagażnika, więc moje pytanie może wydawać się śmieszne, ale gdzie powinna znajdować się owa lampka i czy była montowana w każdym kombi? Na forum doczytałem się, że jest włączana przez włącznik w zamku, jednakże jeszcze nie sprawdzałem czy są tam przewody do oświetlenia bagażnika. Ciemność zapada coraz szybciej, więc trzeba z tym coś zrobić. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danzet, z tego co widziałem to każdy kombi miał lampkę :) i swieci nawet po otwarciu przednich drzwi a znajduje się ona po środu w tapicerce podsufitki przy samej klapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lampka powinna być na końcu podsufitki, ale w podsufitce przy klapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zb.gniew

Możliwe że nasi wspaniali mechanicy założyli Ci podsufitkę sedana do kombi -bo taką mieli ale normalnie jest dokładnie tam gdzie koledzy napisali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
założyli Ci podsufitkę sedana do kombi

 

Rozciągneli :?::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zb.gniew

Ja . sorki spalilem sie już ze wstydu .Przepraszam . No ale w zasadzie gdzie jest lampka ,gdy jej nie ma ? :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danzet

dzięki wszystkim za szybką odpowiedź. Co do podsufitki to rzeczywiście wygląda podejrzanie bo z tyłu jest równo przyklejona do dachu, a od połowy tylnych drzwi do szyby przedniej wisi jak kawał szmaty i trzyma się właściwie tylko na szybredachu. Nie wiem kto i co z nią kombinował, ale się nie popisał. W wolnych chwilach szyję tapicerki samochodowe i na razie nie mam czasu na swoją, ale po nowym roku będę wymieniał stary, przesiąknięty papierosami welur na skórę to i pożegnam się z tą żałosną podsufitką, a do tego czasu może wymyślę jakiś ciekawy sposób na podświetlenie bagażnika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności