Skocz do zawartości
Gość cioran137

chip-tunning 1.8T 2003

Rekomendowane odpowiedzi

hmm no w sumie to i moze bym sie zamienił z toba ;) ale z drugiej stony po co mi to ;) chipka to moze wstawie bo powinien dodać mi jakieś 20Nm czyli dosyc sporo bede miał lepsze odejscie na nizszych obrotach i tego mi tylko brakuje a po za tym OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krajny

Witam!Co do tej firmy tuningowej z Poznania to ja u nich zakladalem w Audi A4 tdi AFN i wszystko bylo ok.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasiasty

O ile więcej pali takie czipowane autka,chodzi mi o 1.8T,bo podobno TDI to nawet mniej pali po takim zabiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci juz odpowiedzialem w innym watku, gdzie zadales to pytanie. Dadun byl jeszcze zawirusowany, moze cos ci skrobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech.... Jak Was czytam to się lekko wzruszam nad swoją furą....

Chip mu wystarczy żeby koniki przybiegły i niutków przybyło... I jeszcze żużycie ON spada... Ideał... :619:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na co czekasz?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upewniam się :-)

Przeguby jak mi się zdaje są takie same jak w 2,5 TDI. Teraz sprawdzę sprzęgło i za 3 tys km wymienię olej sprawdzając jednocześnie pozostałą kondycję samochodu. Jak się upewnię że mu taka moc nie zaszkodzi to wejdę w to :-)

Teraz jeszcze nie mam do niego takiego zaufania, dopiero 7 tys nim przejechałem.

A troszkę się denerwuję jak mi samochód staje bez mojej decyzji na trasie... a lekarz zabronił się denerwować... :620:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dadun
O ile więcej pali takie czipowane autka,chodzi mi o 1.8T,bo podobno TDI to nawet mniej pali po takim zabiegu

 

spalanie od 5,4 (zona za sterami, noc i 80-90 km/h do praktycznie... ile chcesz... rekord to chyba cos ca. 20-25l/10 km ;-)

idzie lato to i czip pewnie sie znajdzie pod maska;-)

ale niechce sie wkrecac, bo znowu bedzie mi "braklo" mocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasiasty

Czip i gazownia czy to sie nie gryzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz dobrze zestrojona sekwencje i do tego chip napisany pod LPG to raczej sie nie bedzie gryzlo i pasek bedzie zasuwal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dadun
Czip i gazownia czy to sie nie gryzie?

 

raczej nie ;-) choc ja mam aktualnie wyjety i woze go w podlokietniku ;-) jednak na wiosne bede chcial go wsadzic, w zimie sa straszne problemy z trakcja ;-)

 

no i nienadaza chyba elektornika od LPG, gdy wdepne do podlogi jest takie pol sekundowe "nic_niedzianie_sie" co mnie bardzo mocno irytuje i dopiero potem wciska, ale jakos z tym mi szlo zyc przez jakies 6 czy 8 tkm ;-) na PB tego niema, choc czasem gdy wdepnalem do dechy po wczesniejszym odjeciu nogi z gazu... potrafil, szarpnac czy dostac jakiejs kaczki, pewnie jest to spowodowane slaba benzyna, moze niedoskonalascia prograamu w czipie. ;-( Program pisali Niemcy pod konkretna seria komputera ;-) moj program pasuje tylko do serii mego komputera Na niemieckim paliwie czy V99+, jest jak seria tylko zdecydowanie lepsza ;-),

 

ale ja naprawde jestem wymagajacy i kulture pracy stawiam na I miejscu ;-)

 

inna sprawa, ze chip kusi, i juz trzy razy zmienialem lewa poduszke pod silnikiem ;-( tylko nic niepiszczie, ze to, ze tamto i trudno ja zerwac... dajcie mi auto na 5 minut i kazda zalatwie, wystarczy kilka strzalow ze sprzegla, a poduszka wyrywa sie jakby byla z papieru niz z duralu ;-), inne sprawy od przeniesienia napedu sa jak najbardziej sprawne i przejezdzily z czipem jakies 6 czy 7 lat no i mnostwo tysiecy kilometrow ;-)

 

pewnie teraz robia lepsze chipsy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności