Skocz do zawartości
grz19850

Pytanie o rozusznik

Rekomendowane odpowiedzi

Padł mi rozrusznik Passat B4 1,9TDI dziś go rozebrałem wumieniłem szczotki i tulejki na wirniku.. została taka duża tulejka na obudowie(głowica rozrusznika) bo jest najbardziej (około 1mm luzu moze wiecej)wyrobiona gdzie bym mógł ja dostć ?? pytałem w sklepie nie na allegro tez nie moge znalesc... ??? czy jak bym jej nie wymienił cos by sie stało ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luz jest duży.

Gdybyś nie wymienił, to byłby wielki problem, jeśli ten luz powiększyłby się, a na pewno tak będzie.

Większy luz powoduje ocieranie się wirnika o stojan, w efekcie czego możesz uszkodzić rozrusznik (stojan lub wirnik).

Naprawa tego będzie droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tuleki na wirniku są wymienione. tylko tam gdzie wychodzi zębatka na obudowie jest taka duża tulejka musze ja wymienić tylko co nie pójde do jakiego sklepu to nikt nic nie wie :( dobrać tez juz prubowałem ..moze zna ktos jakis dobry skep internetowy czy cos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zb.gniew

Jeśli się nie mylę to w normalnym rozruszniku są trzy tulejki ;dwie to ułożyskowanie wirnika a trzecia to prowadzenie zębatki o ile luz na dwu pierwszych jest niedopuszczalny z powodów które wymienił JAFO to na tej trzeciej luz może być większy .To co do tej pory napisałeś w dwuch postach się wyklucza .Może gdy w ten sam sposób tłumaczysz sprzedawcom nie wiedzą tak naprawdę o co Ci chodzi i odpowiadają w normalny dla siebie sposób -"nie ma".Jaka duża tuleja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaznaczę ze do sprzedawców przychodziłem z rozebranym rozrusznikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności