Skocz do zawartości
robertgreenford

najdurniejsza rzecz jaką zrobiliście ze swoim autem?

Rekomendowane odpowiedzi

Skrobaczka to najgorsze co może być-zwłaszcza w paskach gdzie szyby są miękkie-nigdy nie używam bo rysy gwarantowane, a dobry odmrażacz w płynie radzi sobie perfekcyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa.... Teraz to i ja się o tym przekonałem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W garażu zaległy mi się szczury. Garaż to tzw blaszak z betonowa podłoga. Ojciec wypadł na genialny pomysł zostawienia otwartej bramy garażu na noc. Normalna sprawa. Podwórko ogrodzone. Teraz czas na bohaterow opowieści :-) owczarek niemiecki i łajka zachodnio syberyjska. Psy wyczuly gryzonie które ze strachu schowały się pod dolna osłona silnika. A ze one niestety nie odpuszczają to dwa nadkola, błotniki, listwy przyszybowe, pióra wycieraczek, osłona pod silnikiem i zderzak zostały pourywane. Na szczęście citroen w większości jest na zatrzask, co dało się później złożyć w całość. Oczywiście część gratów wymagała wymiany. Gryzonie jednakże zostały zamordowane :-) Wszystko to dotyczylo citroena c4.

 

Podsumowując, gryzonie da się wypędzić innymi sposobami. :-) np gazem trującym :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mój domek znajduje się na końcu ślepej uliczki zimą lubiłem sobie zawrócić na ręcznym o 180 stopni. Wtedy jeszcze corsa... źle obliczona trajektoria i siły bezwładności pozwoliły mi ją zaparkować "trochę inaczej" pod domem". Zmieściła mi się w poprzek na podjeździe. Z wyjazdem było już trudniej, bo brama przez którą przejechała bokiem miała dokładnie tyle co długość auta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności