Skocz do zawartości
laki

AKCJA SERWISOWA - PARKTRONIK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

przy przeglądzie na 90tys. zgłosiłem problem z przednim parktronikiem, który od ok 80tys. zaczął załączać się w sposób losowy nawet wtedy, gdy nie miał przed sobą przeszkody. Co ciekawe sytuacja taka miała miejsce, kiedy auto było czyste i pogoda była słoneczna, a podczas gdy padał deszcz i auto było brudne, parktronik zachowywał się w sposób nienaganny.

W serwisie przekazano mi, że w ciągu tygodnia zostanę wezwany na usunięcie usterki na koszt ASO mimo, że gwarancja minęła dwa miesiące temu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniono przednie i tylne czujniki, czas wymiany 4h.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi raz wymienili na gwarancji - teraz juz od 6mies jej nie mam a czujniki szaleją.

 

Jak mi jutro auto odpali - wczoraj zastrajkowalo - to jade do aso cos rozmawiac - moze mi wymienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nie masz gwarancji na auto, nie oznacza, że gwarancją nie są objęte nowe czujniki. Na wymienioną rzecz masz "nową" gwarancję - jej czas jest liczony od dnia wymiany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To, że nie masz gwarancji na auto, nie oznacza, że gwarancją nie są objęte nowe czujniki. Na wymienioną rzecz masz "nową" gwarancję - jej czas jest liczony od dnia wymiany :)
Na wymienioną rzecz masz "nową" gwarancję - jej czas jest liczony od dnia wymiany
wg. ASO nie ma takiej opcji mialem wymienionych kilka rzeczy na gwarancji 1 m-c przed jej końcem i powiedziano mi że mam gwarancje tylko do końca gwarancji auta, nie wieżylem im i dzwonilem do centrali i tak jest niestety... no chyba że kodeks i sąd to może...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką samą sytuacje - nie miałem problemu z pierwszym zestawem czujników - po akcji serwisowej i wymianie wszystkich problem pojawił się po 8 miesiącach - pojechałem do ASO i zarządałem wymiany w ramach gwarancji (po wymianie jakiejkolwiek części dostaje się przecież 1 rok gwarancj na nią - tak myślałem) - okazało się inaczej. Roczną gwarancje dostaje się na części za które się zapłaci - jakaś masakra!! Powiedziałem, żeby mi oddali stare czujniki bo działały - oczywiście zrobiła się awantura. Zapytałem co w sytuacji w której nie godze się na akcje fabryczną - trzeba napisać pismo do VW że się nie zgadam i że wszelkie konsekwencje biorę na siebie. Po awanturze kazałem im wymieniać czujniki w ramach przedłużonej gwarancji - i wymienili. Ale gdybym jej nie miał to trzeba płacić z własnej kieszeni. Rodzi to ogromne obawy - VW może np. w ramach akcji naprawszej wymienić nam jakąś część na wadliwą, a potem kazać nam za to płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Roczną gwarancje dostaje się na części za które się zapłaci -
Dwuletnia a nie roczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności