Skocz do zawartości
leonpolarny

Brak oświetlenia w bagażniku - VARIANT

Rekomendowane odpowiedzi

nie pamietam na 100% ale cos mi swita ze pod lampka jest przykrecona do karoserii. tak na 90% jak zdejmiesz kawalek podsufitki (tak jakbys chcial do anteny sie dostac) to znajdziesz tam przykrecone masy do karoserii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z oświetleniem bagażnika, świeci mi się tylko wtedy jak mam zapalone światło w kabinie a jak zgaśnie w kabinie to gaśnie mi w bagażniku gdzie szukać przyczyny ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam problem.

 

Miałem oświetlenie w bagażniku, które włączało się jak otwierałem bagażnik mego Varianta. Po jakimś czasie zaczęło szwankować, bo raz się zapalało, a raz nie. Teraz już wcale nie pali.

Dobrałem się do zamka i wyczyściłem mikrostyk. Wymoczyłem go w benzynie. Wyczyściłem też kabelek zasilający, który miał trochę śniedzi na złączce. Nadal nie działa oświetlenie. Żarówka jest dobra, bo świeci jak ją podpinałem pod 12 Volt.

 

Sprawdzałem kable próbnikiem i w tym jest problem, że nie świeci kontrolka. Tak jakby nie było zasilania na żadnym kablu, który dochodzi do mikrostyku.

 

Macie może pojęcie gdzie ten kabel powinienem sprawdzić czy w ogóle dochodzi do niego prąd? Czy on mógłby się gdzie przetrzeć? Jeśli tak to gdzie?

 

Aaa. Dodam jeszcze, że bezpieczniki są wszystkie sprawdzone i są okay.

Kolego mikro włącznik masz zepsuty i to jest przyczyna ja miałem taka sama sytuację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności