Skocz do zawartości
Gość focus_tk

1.9 TDI - dymi, głośna turbina, olej w przewodach dolotowych

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez slysze na wolnych obrotach turbinke jak pogwizduje i na zimnym silniku zaraz po odpaleniu przez chwilke podkapca ale nie widze zeby byly jakies wieksze problemy z nim i przy 18000 obr zaczyna smigac jak szalona i gwizda dosc glosno wrecz bardzo dobrze bo koledzy co maja audi czy inne vw 1.9 tdi afn i inne nie maja takiego gwizdu jak moj samochod do tego mam przejechane 273tys km i 14letni jest wiec chyba nie ma co szukac jesli autko chodzi i sie zbiera a olej zawsze gdzies zniknie w koncu to dieshel wiec musi cos wziasc itp wiec bez paniki koledzy:glaszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc od wczoraj zobaczyłem, że passat dymi na czarno jak dodaje ostrzej gazu od 1 800 obrotów ale do tego jeszcze słyszę że ostro cos wyje po prawej stronie tak jakby ktoś ze spreżarki powietrze puścił wydaje mi sie że to turbina jednak czy to możliwe żeby przez nią tak dymił egr nowy wtryski sprawdzone w boschu powiedzieli że nie są nowe ale można jezdzić na wolnych obrotach nie ma dymu zapala bez problemu Powiedzcie mi panowie co to jest czy turbina czy cos innego wlot do intercoolera brudny od oleju w przewodach od turbiny do silnika troche mokro ale nie ubywa mi oleju na bagnecie po 2kkm nie widzę żadnego ubytku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz gdzies nieszczelnośc w dolocie i stąd ten dym na czarno. Sprawdź węże, opaski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności