Skocz do zawartości
MrWho

logo klubowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość UhU

Nio, logo MrWho też mi się podoba... Tylko czy nie lepiej byłoby gdyby w logu nie było autka? Bo jednak zrzeszamy tutaj właścicieli/miłośników wszystkich generacji Passata :)

Propozycja sasety byłaby fajna jako naklejka na przednią szybę auta. Mówię tu o np. tym wzorze po lewej stronie, 3 od góry... I zamiast Klub Miłośników fajniej by chyba było tak jak shade napisał: Passat Club albo Passat Klub :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe wiecie moge uprościć to tak żeby auto wycieło się ploterem i było dosyć małe ale po co mam dłubać kilka godzin jak i tak by nie przeszło ?? jak juz by przeszło to bym finalna wersje zrobił a tak nie ma sensu :P

 

Sadze że B6 to dobre autko na logo :) Jest przyszłościowe :) nie chodzi o to kto co ma ja mam B5... a mimo to bym nakleił z checia B6 bo ten model jest harakterystyczny i wonie od niego nowość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MrWho logo tego forum jak i klubu ma sie kojarzyc z passatem ogolnie a nie z jednym modele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby ktoś dał jakiś dobry pomysł mozna by było zrobic jedno logo z kilku modeli ?? Mogło by bardzo fajnie wygladać... jak by było ułożone w czasie... widac by było zmiany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt:)

 

[ Dodano: Pią Lis 11, 2005 10:37 pm ]

no wiec chlopcy trzeba jakas decyzje podjac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aspius

Jak pisalem nie mam zbyt wielkich talentow "malowniczych" :) jednak mam jeszcze dwa pomysly :) potraktujcie je jako szkic i byc moze ktos je w miare porzadnie zrobi gdyby trzeba bylo. Proponuje tez zebrac wszystkie dotychczasowe propozycje i oglosic jakas ankiete, tak co by sprawe popchnac do przodu :) No chyba ze nadal czekamy na kolejne propozycje ...

 

Pzdr

Grzesiek Lacki

 

logo4uk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość UhU

Nie wiem jak innym, ale mi się to drugie logo Aspirusa podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damiano
Nie wiem jak innym, ale mi się to drugie logo Aspirusa podoba :)

może być ale mi troche faszystowską 'gape' przypomina :wink: ale są gusta i guściki jakie będzie logo to i tak sobie nakleje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieg

A może coś takiego?

Napis zapożyczyłem z pracy Jędrusia (nie chciało mi się iść na parking ;)

Reszta to Photoshop, może się spodoba.

 

passatnowy3ca.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Jakby co to ja mam jeszcze jeden pomysł. Mankament tego logo to że nie może być za duże ;)

 

passat.jpg

 

Pozdawiam, ArturrO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vwlogojpg4vh.jpg

 

[ Dodano: Sro Gru 07, 2005 21:03 ]

ArturrO, jako podkładki pod tablice jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemeku

wyciete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec przemku czekamy na Twoje propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemeku
wiec przemku czekamy na Twoje propozycje :)

 

w przyszylm tyg podesle

 

pozdrawiam

przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek sie nie chwali pewnie przez wrodzona skromnosc to ja pokaze jego prace :)

Banner z warsztatem wejdzie w zycie, wymienimy sie nim dzis z pewnym niemieckim serwisem ktory nas mocno wspiera przy tworzeniu warsztatu

01.jpg

Warsztat_02.gif

Warsztat_07.gif

Warsztat_08.gif

Warsztat_baner_01.gif

www_Passat_PL.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemeku
Marek sie nie chwali pewnie przez wrodzona skromnosc to ja pokaze jego prace :)

Banner z warsztatem wejdzie w zycie, wymienimy sie nim dzis z pewnym niemieckim serwisem ktory nas mocno wspiera przy tworzeniu warsztatu

 

Obrazek

 

 

 

calkiem ladne te banerki, nie wie czy to propozycje czy gotowe banery, jezeli jeszcze projekty to wrzuce swoje 3 grosze,

 

imho najlepszy jest 3 od gory, kontrolki, bagnet silnik idealnie oddaje idee warsztatu, dodalbym wiecej kontrolek nawet gdzies z boku, abs, eps czy jakie sie tam jeszcze zapalaja nie pamietam, fajna bylaby kontrolka oleju, czy klockow bo to serwis jak nic ;-), mysle ze baner by "ożyl" gdyby mu dodac do predkosciomierza wskazowke, piekna czerwona, moze lekko poruszona, ze nieby przyspiesza... ;-) to chyba tyle graficznie,

 

natomiast moim zdaniem jest bardzo slaby przekaz informacji, nieladne sa te napisy i adres nieczytelny :-(, sam pomyslalem ze to jakis inny i wstukalem dopiero potem zorientowalem sie ze vw to nie www a - to nie . - napisy zmienilbym na prostsza czcionke bez efektow z shopa, to jest chyba gifek animowany i ma byc na niemieckiej stronie wiec moglby se wjezdzac napisy na zmiane polskie i niemieckie, proste czytelne, nie wiem w czym robiliscie w prostym programiku gifanimator to 5 mins roboty, sprobujcie imho bedzie efekt ;-)

 

mam nadzieje ze nie urazam nikogo, to ylko luzne uwagi i autor nie musi sie z nimi zgadazc ;-), nie moge sie wypowiadac a technikaliach paska bo sie na tym nie znam, wiec pozwolilem sobie na wypowiedz w tym temacie ;-))

 

pozdrawiam

 

przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi osobiscire podoba sie pierwszy baner a mianowicie jest skromny, prosty i czytelny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, wszystkie są świetne, ale gdybym musiał jednak któryś wyróżnić to byłby to trzeci od góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec drodzy koledzy trzeba podja meska decyzje co do loga :smile:

chyba ze ktos ma jeszcze jakies propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aspius

Najlepiej byloby zebrac wszystkie propozycje i zrobic ankiete... to chyba najlepiej rozwiazaloby problem wyboru loga :)

 

pzdr

Grzesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności