Skocz do zawartości
Gość misku

"MFA" i "MFA Plus" - różnice

Rekomendowane odpowiedzi

auto kupione 2 tygodnie temu.. ale manetka dziala bo moge przelanczac po miedzy spalaniem, dystansem, itd. nie wiem tez czy MFA plus powinno wyswietlac bieg jaki jest obecnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy MFA plus powinno wyswietlac bieg jaki jest obecnie...

 

Jeśli jest skrzynia automatyczna to bieg powinien być wyświetlany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to skrzynie mam manuala.. to ok wiec zostaje tylko kwestia wejscia w menu.. :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest skrzynia automatyczna to bieg powinien być wyświetlany.

Tak powinien być wyświetlany bieg na którym jedziesz .

Jakieś dziwne masz wyświetlanie bo temperatiura powinna być z jednej strony a z drugiej bieg a nie po środku .

Edytowane przez Trokadero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz u mnie tak jest .Jest bieg i położenie .

SNC01564.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś dziwne masz wyświetlanie bo temperatiura powinna być z jednej strony a z drugiej bieg a nie po środku .

Pierwsze modele B6 wyświetlały temperaturę z prawej, później przeniosło się to na środek, nie wiem dokładnie od kiedy, a biegów koledze wyświetlać nie będzie, ponieważ napisał że ma manuala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dobra strone to tymi biegami to sobie nie zawracam glowy gorzej jest juz z tym wejsciem do menu.. jesli to MFA plus to czemu nie mozna wejsc (niewiem moze liczniki a dokladnie MFA plus jest uwalony ? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis sobie grzebalem w swoim MFA+ i jest pozycja "cos tam cos tam komfortowe - i mozna zaznaczyc kierowce, wszyskich i nikogo. O co biega?

 

Druga sprawa (moze maly OT) czy odtwarzajac CD, macie RDS?

 

Trzecia - dlaczego niektorzy maja nad wyswietlaczem napis Passat, a inni nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzecia - dlaczego niektorzy maja nad wyswietlaczem napis Passat, a inni nie?

 

Highline miało :) Reszta nie :)

 

Druga sprawa (moze maly OT) czy odtwarzajac CD, macie RDS?

 

Nie mam :) Wyswietla sie track 1, 2, 3 itp :)

 

Dzis sobie grzebalem w swoim MFA+ i jest pozycja "cos tam cos tam komfortowe - i mozna zaznaczyc kierowce, wszyskich i nikogo. O co biega?

 

comfort indicators - komfortowe kierunkowskazy. Wystarczy lekko dotknąć manetkę i mrugają 3 razy.

Moze być tez cos z otwieraniem drzwi. Jak przycisniesz raz to otwierasz tylko drzwi kierowcy, drugi raz, wszystkie drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Highline miało Reszta nie
Ja mam w sportline.
Moze być tez cos z otwieraniem drzwi. Jak przycisniesz raz to otwierasz tylko drzwi kierowcy, drugi raz, wszystkie drzwi.
Raczej to.

Chociaż jest też opcja z otwieraniem szyb że albo kierowca tylko albo wszyscy sobie czyli normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc widzę ze bez wizyty w servisie nie dowiem się o przyczynie braku menu w Swoim MFAplus..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogłem wejść w menu jak wgrałem soft 2660pl. Wszystko wróciło do normy jak wróciłem do 2660en.

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze modele B6 wyświetlały temperaturę z prawej, później przeniosło się to na środek

 

Nie do końca...

 

Jeśli masz tempomat, to jego kontrolka jest właśnie po lewej, a wtedy temperatura po prawej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie temperatura jest na środku, a jak włączę tempomat to przechodzi na prawą stronę, minimalnie pomniejszona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tempomat wyświetlany jest z lewej, z prawej jest temperatura i tempomat nie ma wpływu na jej położenie, stoi zawsze po prawej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wiecie moze czy VCDS po podlaczeniu mozna cos zrobic z MFAplus ? jesli tak to moze to by pomoglo uzyskac dostep do menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zmienić na pewno język wyświetlania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezyk mam zmieniony z Niemieckiego na Angielski.. raczej chodzi mi czy VCDS moze odblokowac MFAplus by pojawilo sie menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy odblokować to nie bardzo wiem ale może jest jakiś błąd zestawu wskaźników i po podłączeniu będzie można sprawdzić błędy co doprowadzi do odblokowania MFA . Zacząłbym od podłączenia do kompa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w kwestii MFD+. Miałem dotąd po przytrzymaniu dolnego przycisku na manetce trzy opcje: MFD, SETUP i Vehicle Status (no i Audio kiedy działało radio) Dziś opcja Vehicle Status przepadła... Proszę o podpowiedź - może to sie wyświetla tylko jak jest jakiś błąd? Przywracałem ustawienia fabryczne i nadal tylko MFD i SETUP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności