Skocz do zawartości
Gość bagiet

nazwy ulic?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bagiet

mam navi mfd, jak ustawic zeby wyswietlalo nazwy ulic, czy wogole da rade to zrobic. U mnie pokazuje tylko siec ulic bez jakichkolwiek nazw,

 

zmniejszenie skali nic nie daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazwy ulic są zrobione tylko w większych miastach, logiczne jest to że na nowszych mapach tych nazw jest więcej. Nazwy ulic wyświetlają się tylko gdy navi pracuje, gry navi jest w "trybie info" to się nie wyświetla. Nie da się tego ustawić żeby się nazwy ulic wyświetlały albo nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bagiet, wciśnij zaznaczony przycisk, oczywiście jeśli "mapa" zna nazwę ulicy, to będzie Ci się wyświetlać na dole nazwa ulicy na której jesteś a jeżeli będziesz w trybie prowadzenia to u góry wyświetlacza pojawi się nazwa ulicy w jaką będziesz miał wjechać. (przydatne ;) )

schowek01pq1.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robinson

NO ale napiszcie , czy w trybie nawigowania będzie wyświetlał MFD2 DVD (ta z srebrnymi guzikami) nazwy ulic na tle ulic (tak jak np TomTom czy Maps z Nokii)? Nurtuje mnie ten problem :cisza:

 

Pozdrowki i czekamy na konkretne info.

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bagiet

po wcisnieciu tego przycisku zmienia sie tylko widok mapy, nnie wiem moze mam akurat taka plytke bez nazw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mapie 07/08 są nazwy ulic ale tylko w większych miastach, np u mnie w mieścinie nie ma :dobani: a w Zamościu już jest :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze adams, niestety Polska ma tylko 37% pokrycia (albo mniej ) , więc nie ma co liczyć ,że każda wioska będzie opisana ;) ale wyjedź chociaż na jakąś drogę "główną". pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokrycie map Teleatlasa na Polskę 2007/08 to 46,63% - pełne dane (ulica + numer budynku), 53,37% to sama nawa ulicy bez numeracji - dane są podane w stosunku % do populacji ludzi.

 

Jako ciekawostka - Automapa ma 52% pełnych danych (ulica + nr budynku) więc różnica to tylko 5-6%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robinson

Witam!

Ponawiam pytanie , czy widać to będzie na tle ulicy, czy też tylko po lewej stronie ekranu gdzie są strzałki i na środkowym wyświetlaczu? To wyświetlanie nazw ulic na centralnym (tym pomiędzy zegarami) jest niezbyt udane bo nie przewija nazwy ulicy i jak jest dłuższa niż kilkanaście znaków to wypisuje text np ul. General. ...... dalej sie domysł jakiego to Generała :-). Jeżeli ktoś ma najnowsza mapę to plzz dookreślcie to dokładnie , najlepiej jeżeli sie coś wyświetla jednak na tle ulic na mapie navi to poprosiłbym o zdjęcie.

 

Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

robinson, niestety navi MFD nie wyswietla nazw ulic na mapie (tak, jak jest to na zwyklej papierowej mapie)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robinson

Witam!

No i o taką odpowiedz mi chodziło, myślałem , że w najnowszej wersji mapy to poprawili. Trochę to kasza jest niestety. Trzeba będzie wymienić na RNS 510 aby mieć cywilizowany sprzęt, ze dwa miechy za wcześnie auto zamówiłem teraz już w pakiecie 510 daja.

 

Pozdrowki serdeczne

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności