Skocz do zawartości
Tomi B

Najdalsza podróż PASKIEM

Rekomendowane odpowiedzi

troche wstyd bo mało tych kilometrów..

 

ale Szamotuły-Jastarnia-Gdynia-Sopot-Szamotuły wyszło w okolicach tysiąca kilometrów...

 

ale cos czuje ze rekord bedzie pobity za rok:p

 

plan wyznaczony-> Tatry, zobaczymy co to bedzie:hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brwinów-Neo Pori,trochę po Grecji i powrót,ponad 4500km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lublin - zadar (chorwacja) i powrót, w sumie 2800km, przed wyjazdem nie sprawdziłem poziomu płynu do spryskiwaczy, a co mówić o oleju, klockach... itp itd

pasio nawet nie jęknął

było jeszcze kilka wypraw na litwę, ale to około 1200km wychodziło też na szybko :)

świnoujście ~1700km w dwie strony

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja może z racji tego, że podróże to moje + mojej lepszej połowy hobby opiszę troszkę nasze wypady. Obie odbyliśmy jeszcze przed kupnem Passata, ale i tak się nimi podzielę.

 

Pierwsza to podróż z Gdańska do Chorwacji ze zwiedzaniem po drodze Pragi, Wiednia, w Chorwacji zwiedziliśmy wszystko co na północ od Jezior Plitwickich a w drodze powrotnej zawitaliśmy do Wenecji. Razem ze zwiedzaniem tego co po drodze wydawało nam się interesujące, wyszło około 4700 kilometrów. Było to jakieś 5 lat temu, jechaliśmy naszym pierwszym VW, czyli golfem III bez klimy i podobnych luksusów ale podróż było bardzo udana. Ogólnie golfik sprawował się bez zarzutów.

 

Drugą podróż odbyliśmy w zeszłym roku golfem IV, którego dwa tygodnie temu sprzedałem aby nabyć mojego wymarzonego Passacika. Trwała dokładnie 34 dni. Przejechaliśmy z Gdańska zwiedzając po drodze Budapeszt i Ljubljanę do Włoch. Włochy zwiedziliśmy calutkie począwszy od północy kraju kończąc na zwiedzeniu całej Sycylii. Następnie udaliśmy się do Bari, skąd promem przepłynęliśmy do Dubrovnika, Bo przy okazji poprzedniej wyprawy tak daleko na południe nie dotarliśmy. Z Dubrovnika zwiedzaliśmy wszystko co na północ w Chorwacji a poniżej Jezior Plitwickich + mały dwudniowy wypad do Bośni i Hercegowiny gdzie zwiedziliśmy Mostar, Blagaj i Medugorje. Razem podróż miała jakieś 9000 kilometrów. Autko zachowywało się perfekcyjnie, jak na VW przystało :)

 

Nie mogę się już doczekać wyprawy Paskiem, tylko delikatnie martwi mnie spalanie mojej obecnej limuzynki, bo w golfikach na trasie zawsze mieściłem się w 5,5L. No ale cóż.. komfort musi kosztować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od Ciechanów (Polska)-do Uhldingen-Mühlhofen (Niemcy)+powrót z Uhldingen-Mühlhofen (Niemcy) do Ciechanów (Polska) razem 2600 km :) troche mało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aviemore(szkocja) - chełm i z powrotem (5500 km ) kilka razy i za miesiac znowu sie szykuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyle czola, a ile czasu w jedna strone ? u mnie najdalej "na raz " Brzeg - Val Thorens ( Francja ) ok. 1750 km

Edytowane przez popmich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 godzin w jedna strone 2 godziny przerwy na prom i godzinka snu w niemczech:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 godzin w jedna strone

uuu no to sporo, ale dopisz skąd dokąd i ile km...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uuu no to sporo, ale dopisz skąd dokąd i ile km...

kolega pisał

 

aviemore(szkocja) - chełm i z powrotem (5500 km ) kilka razy i za miesiac znowu sie szykuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega pisał

 

aviemore(szkocja) - chełm i z powrotem (5500 km ) kilka razy i za miesiac znowu sie szykuje

to przeprasza nie zauważyłem... dawno nie byłem na forum bo sam teraz w Polsce jestem na urlopie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to przeprasza nie zauważyłem... dawno nie byłem na forum bo sam teraz w Polsce jestem na urlopie...

 

no problem mate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z woj. Podkarpackiego do woj. Zachodniopomorskiego +na miejscu = 2.500 km...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielona Góra - Gdańsk - Zielona Góra , odpoczynek w domu i na drugi dzień Zielona Góra - Wrocław - Zielona Góra łącznie w 24 H 1500 km .

 

Tylko płyn do sprysków musiałem dolać i raz wykasować kontrolkę od poduszek bo jakaś wtyczka pod fotelem się zbuntowała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj Kraków - Florencja (Włochy) 1470 km czas 15 godz z małymi postojami na siku i obiad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ełk - Dewsbury (UK) i z powrotem 2200 w jedna stronę plus jazda po okolicy. W sumie 5000km w tydzień. Z ciekawostek zapamiętanych z trasy:

- fajnie się jedzie 200km/h w Polsce nie próbowałem nawet pamiątkowe foto mam

- tekst z nawi "jedz ponad 400km prosto" ach te autostrady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HARON

Średnio 8-10 razy do roku Karpacz-Skaelskor (Dania). Jak narazie bez awarii i oby tak dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- tekst z nawi "jedz ponad 400km prosto" ach te autostrady :)

 

to zapewne jak wyskoczyłes z 3 na 2 w dojczlandach - prosta na hanover

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz w miesiacu Turek_Amsterdam i spowrotem. i tak juz od ponad poltora roku. jak narazie bez pozazniejszuch awari na trasie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilków(niedaleko kazimierza Dln)- Frankfurt nad menem-Essen-Hannover-Berlin i do domu łacznie 3000km w ciagu ostatnich 4 dni bez awarii jedynie mocy brak:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności