Skocz do zawartości
Tomi B

Najdalsza podróż PASKIEM

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Panowiem jestem ciekawy gdzie kazdy uzytkownik PASKA B5 byl naj dalej na swiecie od swojego domu bo ja jak narazie nie daleko LUBLIN-ZAKOPANE i podroz ok i bardzo p^rosz jak ktos ma ochote sie pochwalic to nie wpisze gdzie Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam..

Gdańsk -------> Morze Czarne i z powrotem

defekt: wyciek z chłodnicy, ale uszczelniacz do chłodnic do zbiorniczka i do dziś żadnego ubytku

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norymbergia tam gdzie kupilem(powrot A4 Poland 200 na godz przedmuch uszczelki pod glowica ) i London tam gdzie mieszkam (wymiana przegubu + waz od int culer) pozdrawiam :hurra:(JAK DOTAD ALE DRUGI PRZEGUB SIE SZYKUJE HAHAHA)O ZAWORACH, PRZERYWANIACH ,PASKACH ROZZ ,I INNYCH PIERDOLACH NAWET NIEWSPOMINAM :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racibórz - Rzym i z powrotem :vw:

A tydzień później Racibórz - Kiel i z powrotem.

Poz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daffik

Opole - Rotterdam. W ciągu dwóch miesięcy 2 razy tam i z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednego dnia Warszawa-Kowary-Warszawa w sumie 1200km, na autostradzie 210km/h :) srednie spalanie na tym odcinku 8l/100km. Srednia predkosc: 90km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2900 km - okolice Amsterdamu -> Inowrocław -> Suwałki -> Inowrocław -> okolice Elburga. Żadnych problemów. No i przez ostatnie 3 miesiace, co 4-ty wekend 2000 km.

NL -> PL -> NL :D

 

ps: w sumie jeden.... mały.... nie mam instalacji LPG a "konie" na autostradzie czasami lubią pić :rozpacz: Ostatnio 150 km w czasie 54 minuty :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kenhor

Wrocław -> Tropea (Calabria) Włochy, samo południe, niedaleko przed Sycylią. Ponad 2300km (razem z powrotem 4600km), w sumie żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek136

3280 km Warszawa -Szwajcaria(Lugano)-Warszawa- bez problemu :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku na wakacjach - podróż poślubna :rotfl: Bielsko-Chorwacja (wyspa Lośnij) - (wyspa KRK) - promenadą Adriatycką do Primostenu - Zagrzeb - Bielsko. W sumie ponad 3000 km średnie spalanie koło między 9,2 a 9,6 litra/100 Pasko dawał rade tylko raz zawisłem na wyspie Lośnij, no cóż uroki zawiasu -40mm, zniszczyłem miejscowo konserwację podwozia :kwasny:

Paski na daleką podróż rewelacja :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heja.Oxford-barcelona-monte carlo-wenecja-wieden-budapeszt-koszyce-konin-oxford. razem okolo 5.800km.podroz super dolewalem troche oleju(termin wymiany) plynu do chlodnicy(narazie :ok: ). :vw::vw::vw::vw::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Lipiec 2007

 

Katowice - Bratysława - Wiedeń - Villach - Lienz - Brunico - Trento - Lake Garda - Brescia - Piacenza - Alexandria - Savona ------ dalej promem Corsicaferries na Korsyke do miasta Bastia - Saint Florent - Calvi - Porto - Cargese - Ajaccio - Vero - Cauro - Olmeto - Propriano - Sartene - Tizzano - Bonifacio - Roccapina - Porto-Vecchio - Aleria - Bastia ------ dalej promem Corsicaferrises do miasta Livorno - Firenze - Loiano - Bolonia - Sanata Agata Di Bolognese (fabryka Lamborghini) - Padva - Venecja - Udine - Klagenfurt - Wiedeń - Bratysława - Katowice.

 

Razem jakieś 3800km nie licząc drogi morskiej :) przez Morze Liguryjskie. Jechałem przez kraje Czechy, Słowację, Austrię, Włochy i Korsykę (Francja) i wszystko z przyczepą podłodziową i motorówą na niej :)

 

Bez żadnych kłopotów technicznych.

 

Za rok pewnie to samo lecz z małymi korektami drogowymi i miejscowymi :hurra:

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

belfast-opole-belfast w polsce wymiana oleju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie ze odpisujecie na mojego posta jak dla mnie to interesujaca rzecz bo jestem ciekaw gdzie naj dalej zajeżdzają i wracają nasze kochane Paski i zapraszam chetnych do dalszego opisywania swoich podróży Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk - Karlskrona (Promem) - Kalmar - Olandia - Jonkoping - Lindkoping - Trollhatten - Geteborg - Malmo - Kopenhaga - Roskilde - Puttgarden - Travemunde -Szczecin - Gdańsk

 

w Niemczech na A20 musiałem dolać oleju (na stacji 20 eur za 1l - szit....) pozatym OK:-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JediNet

W 2004 roku Wrocław - Paryż - Wrocław, trasa przez Berlin, Dortmund i Belgię ( w jedną stronę 1500 km), powrót tą samą trasą. Sprawnie i bez usterek.

 

Na wiosnę w celach biznesowych zabieram Paska do Walencji w Hiszpanii (2500 w jedna mańkę), a jak dobrze pójdzie to może nawet przedłużę trasę do Lisbony w Portugalii. Na pewno zdam relację jak się sprawował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 tys km w miesiac, trasa pl-d i d-pl 5 kólek,zero problemów, lata jak szalony tylko licznik z przebiegiem troszke szybko (za szybko) rosnie;) średnia prędkość ok 160-170km/h,oby tak dalej pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gregfr

Lódz--- Jelenia Góra---Rennes(Francja) ponad 2000km zero problemu średnie spalanie 6,2l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie B5, ale ...

co roku od paru ładnych latek ;)

Lublin-Bruksela

ok. 3200 w dwie strony ;)

najpierw jeździł tam B2, B3 a teraz B4.

Trasę pokonuje bez zarzutu, oby dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie B5 ale też coś dodam.

Szczecin (+okolice) przez Heilbronn (DE kod 74...) do Kempten (kod 87...) i powrót, razem ok 2400 km, zero problemów. Częstotliwość średnio co 2 tyg (czasami HN, czasami KE).

Ale w przerwach między wyjazdami rutynowe czynności jak wymiana oleju (co 10k km) oraz ogólne przeglądy i zapobiegawczo potrzebne wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności