Skocz do zawartości
Gerardoo

B3 filtr kabinowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Od pewnego czasu nurtuje mnie problem zamontowanie filtra kabinowego do mojego paska. Posiadam wersje gdzie takowego nie ma, jest tylko siata przez którą wszystko dostaje się do środka pojazdu. Prowizorycznie owinąłem wlot włókniną taka jak okapy kuchenne ale to tylko doraźne rozwiazanie. Słyszałem opinie że ten filtr odpowiada między innymi za to czy w aucie parują się szyby lub nie , co do prawdziwości tej tezy nie mam pojęcia. Prosze doradzcie mi jaką kratke zamontować aby jakiś filtr tam podpasować. W sklepie z czesciami rozwaliła mnie cena takiego filtra prawie 90 złotych nie wziałem go bo nie mam nawet jak go zamocować. Prosze pomóżcie doradzcie jaki filtr w rozsadnych pieniążkach i jak z jego zamocowaniem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W passkach b3 filtr kabinowy byl w opcji .

Wystarczy na szrocie kupic podstawe od wersji ktora posiadala taki filtr ( chyba wiekszosc ktore mialy klime ) i zamontowac w miejsce tej siatki ktorą masz teraz, potem dokupic filtr i gotowe . Z tego co sie orientują to byly dwa rodzaje tego filtra

zaokrąglony = drogi jak cholera

prostokątny = tańszy

 

Szyby parują jak filtr jest stary i zasyfiony , na zmniejszanie parowania wplywu nie ma.

 

Tutaj jest tutorial , co prawda do Golfa, ale powinien pomoc

http://vwgolf.pl/porady/filtr.htm

 

 

pozdrawiam herflik-00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki filtr tylko że brudny i też się zastanawiałem nad wymianą go. Jak kiedyś go czyściłem to był prostokątny, może uda mi się go wymontować jeszcze raz to zobacze jakie ma numery albo chociaż wymiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności