Skocz do zawartości
piwo

CD w 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - kilka pytań;

 

Czy w 3BG były w ogóle radia z CD? Ale nie dodatkowo podłaczane moduły CD czytniki czy zmieniarki, ale gotowe radia oryginalne z CD? I nie chodzi mi o navi, które ma CD, ale o zwykłe 1 DIN radio z CD.

 

Podejrzewam, że chyba nie więc dalsza część moich pytań - mam zamontowane od góry climatronic, radio BETA i chcę na samym dole, gdzie obeznie mam schowek zamonować CD lub changer, ale do tego potrzebuję ... ramki, zeby czytnik się 3mał. Gdzie mogę taki dostać ? W ASO tylko, czy ktoś może ma w sprzedaży?

 

Pzdr

PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, czyli kolejne, które "nie wygląda"

 

No to chyba muszę za ramką się rozejrzeć. MOże ktoś ma do sprzedania :padam: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
No to chyba muszę za ramką się rozejrzeć. MOże ktoś ma do sprzedania?

Na allegro jest ich pelno-poszukaj... Wpisz 2DIN i znajdziesz :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja głupia cipa !!!! to ja poszukuję specjalnej ramki, bo pod climatroniciem jest radio a pod radiem schowek i pomyślałem (nie wiem czemu), że wyjmę schowek i potrzebuję ramki a przecież mogę wyjąć ramkę 1 DIN z radia i założyć 2 din. nie pamiętam tylko czy otwory na ESP i fotele są w ramkach, czy poza ramką, bo wtedy muszę szukać ramki z otworami na włączniki

 

PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
nie pamiętam tylko czy otwory na ESP i fotele są w ramkach, czy poza ramką, bo wtedy muszę szukać ramki z otworami na włączniki

szukaj ramki do Passata i juz :) Sa tam otwory na przelaczniki :ok: Tylko szukaj wersji karbon lub czarnej lub drewnianej-zalezy, co masz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

 

 

 

piwo, szukaj w tym dziale odpowiedzi na resztę pytań....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności