Skocz do zawartości
TomekGalka

Pasek 115 Tiptronic zasłabł momentalnie

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ciekawe skąd wcześniej isterki od przepływomierza wyskoczyły. Narazie autko chodzi bez zarzutu, zobaczymy co weekend pokaże, pozdrawiam i dziękuje za pomoc :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17958 Ciśnienie doładowania niewłaściwe. to może własnie powodować usterka w zaworze N75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoinka

Panowie, podłączę się do tematu i go odświeżę:P.

Mam problem z moim Paskiem (ATJ), ponieważ czasami przy spokojnej jeździe (ok 2000 obr) i gwałtownym przyśpieszeniu włącza się tryb serwisowy - odcina turbo. Jest to denerwujące i niebezpieczne - szczególnie przy wyprzedzaniu.

Nie mając jeszcze interfejsu sprawdziłem kierowniczki - pracuje w pełnym zakresie bez oporów, sprawdziłem N75 omomierzem - ma 16 ohm czyli powinno być ok i na końcu wymieniłem przepływkę - stał się jeszcze trochę żwawszy, ale problem pozostał.

 

Dzisiaj ukończyłem interfejs i po podłączeniu okazało się, że mam 3 błędy:

 

17965 Ciśnienie doładowania - przekroczona granica regulacji

brak osprzętu / nie związane ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

19561 Nieznany kod błędu

brak osprzętu / nie związane ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

17957 Zawór regulacji ciśnienia doładowania - przerwa/zwarcie do masy

brak osprzętu / nie związane ze sprzętem

 

Passat "ciągnie" więc wydaje mi się że jest to problem z przeładowaniem i po analizie błędów prawdopodobnie N75 do wymiany.... pomóżcie :633:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności