Skocz do zawartości
Gość stardast

Amerykańska wersja passata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cukier69

Dzwonilem i dowiedzialem sie od sprzedawcy ze jest to auto robione na amerykanski rynek, od 1997 roku jezdzilo w niemczech, a od soboty jest w polsce.

Przestraszylem sie troche po rozmowie z ojca znajomym, powiedzial mi, zebym sobie go odpuscil bo na pewno komputer ma inne wejscia i w ogole wszystko jest inne..

Czy ktos z Was wie moze czym moze sie roznic ta wersja od eurpejskiej?

Czy mam sie spodziewac srub metrycznych czy calowych?

Czy naprawde bede mial klopoty z utrzymaniem tego samochodu?

Wasza pomoc bedzie nieoceniona Dzieki z gory

 

link do aukcji: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5846268

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różni się licznikami,wyskalowany w milach i kilometrach, temperatura w faradach, poziom paliwka w galonach,nie wiem jak pasy w tym akurat, bo u mnie te z silnikami i "pejta" pasami jak wsiadasz.Śruby to takie same jak w europejskiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

u mnie passat różnił się jedynie zegarami i że zamiast schowków z przodu są te jakieś łamacze kolan :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

posiadają fajne światła do jazdy dziennej świecą cały czas świecą 80% mocy i tylko przednie po zaciągnięciu ręcznego gasną a po włączeniu przełącznikiem zapala sie tył i przód świeci 100% pasy są normalne licznik w milach ale pod spodem ma km resztę da sie przeprogramowac na km i stopnie C. a i nie zapalisz jak nie wciśniesz sprzęgła, wejście pod komp to OBDII i takie jest wszędzie na świecie, pasy normalne, brak przeciwmgielnych tylnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brak przeciwmgielnych tylnych

A czy przypadkiem nie jest spalona żarówka lub jej po prostu brak?

Na wszelki wypadek włóż żarówkę 21W w gniazdo przewidziane na taką żarówkę w lewej tylnej lampie, a może się okazać, że jednak masz tylne światło przeciwmgielne!

W moim Passku, mimo że z 92', z tyłu jest światło przeciwmgielne i chyba nie dlatego, że auto jest na rynek Kanady, więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

nie mam na 100% sprawdzałem po przewodach nawet nie dochodzi.

przełącznik jest przystosowany ale nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
posiadają fajne światła do jazdy dziennej świecą cały czas świecą 80% mocy i tylko przednie po zaciągnięciu ręcznego gasną a po włączeniu przełącznikiem zapala sie tył i przód świeci 100% pasy są normalne licznik w milach ale pod spodem ma km resztę da sie przeprogramowac na km i stopnie C. a i nie zapalisz jak nie wciśniesz sprzęgła, wejście pod komp to OBDII i takie jest wszędzie na świecie, pasy normalne, brak przeciwmgielnych tylnych

Na stopnie C nic nie przeprogramujesz trzeba zmieniać tarcze i nic więcej bo wychylenie wskazówki odpowiada temu miejscu co w europejskich, mój zapala bez wciśnięcia sprzęgła i mam 2 tylne przeciwmgielne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek
Na stopnie C nic nie przeprogramujesz

 

ja pisze o b5

mam amerykańską wersję i przeprogramowane mam z F na C tak samo mile na km ;)

 

różnie to bywa a jak wytłumaczysz to ze nie mam obrysówek na zderzakach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności