Skocz do zawartości
Gość marcinzet74

Nie gaśnie kontrolka poduszek powietrznych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcinzet74

Witam Wszystkich !!!!!

Mam problem z kontrolką poduszek w B-4.Kontrolka po włączeniu zapłonu gaśnie po krótkim czasie - lecz po chwili znowu świeci.Myślę że chodzi o to , że odłączyłem przewody od poduszki kierowcy :612: i po tym powstał ten problem.Jeżeli to jest przyczyna - jak to naprawic , aby było jak wcześniej - a było ok. i czy poduszka w takiej sytuacji działa poprawnie?

Dzięki za dobre rady i pozdrowionka dla Wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawnie to raczej nie zadziala a przyczyne to sam sobie wyjasniles....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich okolicznościach odłączałeś przewody poduszki? Co robiłeś wtedy ze stacyjką?

Komputer, fejs i wykasuj błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko odłączyłeś wtyczkę od poduszki i to oczywiście spowodowało zapalenie się kontrolki, to po ponownym podłączeniu kontrolka nie powinna się palić, bo tego typu błąd (brak "łączności" z poduszką) jest resetowany przez wyłączenie/włączenie zapłonu, chociaż chyba gdzieś tam się zapisuje w historii błędów. Tak przynajmniej jest u mnie - nie musiałem COM-binować przez fejs :).

Tak jest u mnie - czasami nie łączy mi taśma poduszki (bo była łatana...), ale kontrolka nie zawsze się pali i zwykle po wyłączeniu i ponownym włączeniu zapłonu kontrolka się nie pali, ale jak już się zapali np. po przejechaniu przez jakiś dołek (pewnie tylko na chwilę traci kontakt), to będzie się palić aż do wyłączenia zapłonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek

Ja bym Ci radił odłączyć kontrolkę :629: , nie potrzebna Ci poduszka to po co kontrolka :629: :629: :629: (to był żart zeby ktoś nie pomyślał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinzet74

jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia , to nie żartuj :614:

kubek,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności