Skocz do zawartości
Ryszardos

Alarm samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki wielkie za info.

 

poczytam sobie :577:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega zakłada alarmy w samochodach i poleca alarm seo perfekt :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamontowany alarm bezpilotowy presto i jest naprawde super. Wszystko działa jak nalezy, tylko troche sie nameczyłem z zamontowaniem, ale warto było.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamontowany alarm bezpilotowy presto i jest naprawde super. Wszystko działa jak nalezy, tylko troche sie nameczyłem z zamontowaniem, ale warto było.

Pozdrawiam

 

Proponuję jeszcze wrzutkę o miejscu stacjonowania furki tak by złodziej nie musiał się długo męczyć z szukaniem. :krzeslem:

 

LUDZIE NIE MA DOBRYCH I ZŁYCH ALARMÓW SĄ TYLKO ALARMY KTÓRE POTRAFI UNIESZKODLIWIĆ TEN LUB INNY ZŁODZIEJ W ZALEŻNOŚCI OD POSIADANYCH UMIEJĘTNOŚCI I SPRZĘTU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zulu zauważ że nie mam wpisanego miejsca zamieszkania. Wiec niech sobie szuka po passatach z całej Polski:]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zulu zauważ że nie mam wpisanego miejsca zamieszkania. Wiec niech sobie szuka po passatach z całej Polski:]

Pozdrawiam

No i co z tego że nie napisałeś gdzie mieszkasz ? Każdy Twój post na forum dostarcza jakiejś informacji o Tobie i Twoim samochodzie. Ja będąc na miejscu rasowego złodzieja który potrafi sobie poradzić z alarmem jaki masz uwaznie czytal bym Twoje posty. Myślisz że żaden złodziej nie zagląda na to forum ? Nikt nie twierdzi że samochód zginie Ci jutro ale za pół roku może zrobisz wrzutkę do działu "mój passat", odpowiesz na lipne ogłoszenie o kupnie bądź sprzedaży czegoś, pojawisz się na jakimś spocie a to wszystko pozwoli na identyfikację Ciebie a w konsekwencji Twojego auta. Jaką masz pewność że ktoś o złych zamiarach nie ma dostępu do jakiejś bazy danych (urzędy komunikacji, skarbowy, cło, ubezpieczyciele, ASO, policja itd) w której wprowadzenie kwerendy pozwoli na wytypownanie Ciebie lub Twojego auta ? Wszystko jest kwestią czasu i umiejętności oraz dostępu do danych których sam zresztą o sobie dostarczasz.

 

Również pozdrawiam. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności