Skocz do zawartości
Gość thoms7

Zatrzasnąłem kluczuk w samochodzie.pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sfaragdas

moze ma czujke w drzwiach trzasnieta ;-) i nie wychwycila ze sie otwarly drzwi ;-) <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze ma czujke w drzwiach trzasnieta ;-) i nie wychwycila ze sie otwarly drzwi ;-) <lol>

 

Dokladnie tak sie stalo.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIARZ

Jeśli w okolicach Trójmiasta to polecam p. Przemka BASARĘ ze Starogardu Gdańskiego kom. 602688508 - nie widzialem jeszcze samochodu którego by nie otworzył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

ja mam tez problem z taka czujka ale w tylnych prawych drzwiach ;-) narazie sie tym nie przejmuje ;-) czasami taka blachostka moze narobic klopotu ;-) ale kolega zawsze moze se przelozyc dziaaljaca czujke z tylu na przod a do tylu dac ta felerna ;-) srubokret krzyzakowy i cheja ;-) szerokosci ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo drzwi. W moim pasku nie otwierają sie dzrzwi tylne od pasazera. Co się mogło stać. Dodam ze reszta działa ok. Elektryczna szyba w działa głosniki też. Jak je otwozyć ? Te drzwi nie reagują wogóle na sygnały. Myśle ze się kabel przetarł od centralnego zamka w tym gumowym łączniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DigiTech
Wniosek z tego taki ze passacik nawet z alarmem dla zlodzieja nie stanowi zadnego problemu do sforsowania

 

A co jesteś zdziwiony? To jest alarm dla naiwnych co myślą, że mają autoalarm fabryczny i są przekonani o jego skuteczności, czyli musi być dobry.

Jeśli fabryczny alarm wyłącza się przez przekręcenia kluczyka w drzwiach, to tak samo alarm się wyłączy po potraktowaniu zamka drzwi łamakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

hmm nieotwieraja w sesie zamek nie otwiera czy klamka ci nie dziala z jednej i z drugiej strony ;-) zapewne chodzi ci o to ze centralny niechce otwierac ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem. Ale jak pociągne klamkę w srodku to się podnosi ten "dzyndzel"(klamka zaczęła cięzko chodzić)A z zewnątrz lekko chodzi ale nie otwiera. Wszystkie sie otwierają a te nie. Możliwe ze zamek się zaciął albo co gorsze rozwalił. Ostatnio aby otwozyc te drzwi trzeba było środkową klamkę ciągnąć do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

hmm...

to czeka cie mala operacja ;/ otwarcia drzwi... i zdjecia tapicerki i zajzenia co tam jest nie tak ;-) i uwazaj bo jak masz silniczek elektryczny otwierajacy ten dzyndzelek i jak przez dluzszy czas nie bedize chcial sie otwierac pod wplywem silniczka to mozesz se go spalic...

sprobuj ciagnac ten dzyndzelek i jednoczesnie otwierac klamka drzwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomocy, auto ma wyładowany AKU, mam wywalone wszystkie zamki, jak można inaczej zasilić auto żeby zadziałał central? czy dostanie się od spodu do rozrusznika i podpięcie tam zasilania przyniesie jakiś skutek, czy rozrusznik ma doprowadzone bezpośrednio zasilanie z aku, a załaczanie się przy odpalaniu ma przez inny kabel ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od bagażnika tylnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a od bagażnika tylnego?
zamek jest ale zdezaktywowany ...

 

 

może ktoś wie czy do rozrusznika są doprowadzone kable zasilające bezpośrednio z AKU, bo może od spodu auta dałoby rade tam podpiąć zasialnie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
może ktoś wie czy do rozrusznika są doprowadzone kable zasilające bezpośrednio z AKU, bo może od spodu auta dałoby rade tam podpiąć zasialnie ??

Ja jestem laikiem co prawda w tym temacie, ale nie widze innej mozliwosci podlaczenia rozrusznika... Przeciez skad ma byc prad do uruchomienia silnika, jak nie bezposrednio z AKU :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może ktoś wie czy do rozrusznika są doprowadzone kable zasilające bezpośrednio z AKU, bo może od spodu auta dałoby rade tam podpiąć zasialnie ??

Ja jestem laikiem co prawda w tym temacie, ale nie widze innej mozliwosci podlaczenia rozrusznika... Przeciez skad ma byc prad do uruchomienia silnika, jak nie bezposrednio z AKU :?:

 

rozumiem że PLUSik leci prosto z AKU do rozrusznika ?? MASA wiadomo. Załączanie rozrusznika to oddzielny kabel ?? Chce podłączyć się innym źródłem zasilania pod MASE i pod ten kabel PLUS który idzie bezpośrednio z AKU do rozrusznika. Ale chcę być pewny, że jak tak podłącze te inne źródło zasilanie to nagle mi rozrusznik nie zacznie pracować. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozrusznik nie zacznie Ci pracować jeśli nie przekręcisz kluczyka w stacyjce - o to się nie martw (jak wpinasz się do grubego, plusowego kabla, zresztą jak masz auto na biegu/ręcznym, to Ci nie ucieknie w razie czego :D ) :)

 

A na przyszłość radzę kolegom się zastanowić przed wyciągnięciem bębenków i poprowadzić przewody od centrala tak, aby można go było otworzyć z zewnętrznego źródła zasilania (oczywiście dobrze ukryte).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

tak podlacz do rozrusznika ;-) tylko do grubego kabla ;-) mase wiadomo byle gdzie ;-)

a na przyszlosc wyprowadz sobie kabelek do centralnego ;-) ja u siebie tez chcialem wywalic ale niechce mi sie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności