Skocz do zawartości
rox74

Szukam instruktora "specjalisty"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam bratniej duszy ( nie jestem gejem:) ) która wyjaśniła by mi na żywo zasady jak obsługiwać i jak się tym "bawić" HEX CAN 704,1 - jestem z Żor więc jeżeli ktoś traki by się znalazł to chętnie bym podjechał z jakiś browarem do 50 kilometrów na instruktaż.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

A co chcesz tym robić. Hobby czy zarobek?

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarabiam codziennie do godziny 15-tej całkowicie w innej branży jak motoryzacyjna i naprawdę po godzinie 15 tylko mam ochotę hobby i na................. :) jakoś naczytałem się na Waszym "naszym " tyle o tym że aż wstyd się przyznać że nic takiego jeszcze nie posiadam i nie potrafię tego obsługiwać. Chodzi mi tylko o zwykłe podstawy dla siebie, na razie nie ma potrzeby go używać (ale jestem z tych co mówią że od przybytku głowa nie boli) ale może warto na przyszłość czegoś by było się nauczyć - a jak się uczyć to od najlepszych.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie obsługa VAGa jest bardzo prosta - jedynie problemy mogą być przy weryfikacji tego co ukaże się na monitorze...

 

Tak jak właśnie zanaczył Hani - wszystko zależy do czego potrzebujesz wiedzy (na jakim stopniu zaawansowania) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy wcześniej nie "bawiłem" się takimi rzeczami ( stopień zaawansowanie 0) a myślę że każdemu z nas zawsze taka znajomość może się przydać choćby po to żeby pokazać innemu koledze z forum na żywa jak to działa i co można.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności