Skocz do zawartości
Gość Paweł.7777

coś nie tak z automatyczną skrzynią

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomharr

Witam jestem tutaj nowy więc na początku chce się przywitać z Wami

 

Kupiłem passata b5 1999 rok 115km, Chcialem od razu wymienic olej z skrzyni dlatego zaprowadzilem samochod do stacji a nie do mechanika co naprawia w "stodole". Kupilem im olej atf 320 mobila, (taki zamiennik polecono mi w sklepie). W stacj wlano 5l oleju, skrzynia zaczela szlec, samochod szarpal na 1 zmienial jak chcial bieg iw tym samym dniu co odebralem samochod ale myslelem ze sie to uspokoi. Za 3 dni bylo lepiej ale jeszce szarpal przy zmianie biegow Niestety po tygodniu pojechalem do serwisu WV a tam dolano mi jeszce 2,5 litra oleju. [b]Problem w tym ze jak zmieni na 2 bieg i dodaje mu gazu i mam ponad 2000 czasami nawet nie to obroty spadaja gdzies o 300, 400(nie zmieniajac biegu), pozniej ida jeszcze raz w gore i dopiero zmienia na 3[/b] zachowuje sie tak jakby byl pomiedzy 2 a 3 jeszce jeden bieg

 

 

Prosze Was o opinie co sie stalo, serwis kazal mi przyjechac po tygodniu po tym dolaniu oleju na diagnoze jak sie to nie uspokoi. mechanik powiedzial ze moze to przejsc ale i nie musi. Minely 3 dni po tym dolaniu i jest jak bylo. Dodam ze na innych biegach przerzuca plynnie bez szarpniec tylko sa takie objawy pomiedzy 2 a 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie ja tez mam wlasnie problem i mysle czy to skrzynia czy silnik, jak dam na D i trzymam hamulec to auto prawie skacze ;/ rzuca silnikiem to samo jest jak dam na R, gdy jadę to biegi zmienia plynnie nie ma slizgniec ani nic ktos wie co moze byc tego przyczyna ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Proszę o pomoc. Mianowicie mój problem polega na tym,zatrzymałem się na światłach nie mogłem ruszyć do przodu. Mam automat tiptronic 99 rok 115km.Samochód jedzie do tyłu normalnie w pozycji ® a na (D) obroty silnika wchodzą normalnie a auto stoi w miejscu.Po podpięciu pod vag pokazal mia dwa bledy 17117,17114 ale po wykasowaniu juz sie nie pojawily.Olej wymienialem 2 lata temu (40 tys km).Moze ktos zwas mial podobny problem i czy znacie jakiegos mechanika z Wroclawia najlepiej oklice lesnicy bede wdzieczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, proponuję zadzwonić do ecu project (Wrocław) bo z tego co pamiętam to na tej samej "ulicy" na której oni działają znajduje się serwis automatów, a czemu proponuję do nich dzwonić? bo na pewno poradzą czy warto do nich jechać czy może gdzieś indziej

w razie czego mam sprawdzony serwis automatów w okolicach głogowa ale to już kawałek od Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego, proponuję zadzwonić do ecu project (Wrocław) bo z tego co pamiętam to na tej samej "ulicy" na której oni działają znajduje się serwis automatów, a czemu proponuję do nich dzwonić? bo na pewno poradzą czy warto do nich jechać czy może gdzieś indziej

w razie czego mam sprawdzony serwis automatów w okolicach głogowa ale to już kawałek od Ciebie

 

kurde rece opadaja auto warte 7-8 tys a naprawa wyjdzie z 3 tys, troche do Glogowa mam za daleko tym bardziej ze bede musial go chyba na lawecie zacholowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj znać na czym stanęło,

nie zawsze trzeba napadać na bank, czasem w skrzyni pada jakaś duperela i wystarczy na listonosza z rentą się połakomić :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto u mechanika w stepnie powiedzial plus minus 2tys, ale dopiero zrobi po weekendzie majowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności