Skocz do zawartości
MrWho

OMVL Dream XXI dziwne rzeczy

Rekomendowane odpowiedzi

byłem w białymstoku... fachowiec tam praktycznie zaden... tak ustawić to ja sobie też potrafie... zrobil mi autokalibracje... do tego poniusl mi cala mape o 5% i wyzsze obroty o kolejne 5% dziki czemu co prawda osiagna na dynamice troszke lepiej idzie ale jak przelaczal dupnie tak i przelacza.... tak samo jest z tym jak depne... to też dupnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dadun

w takim razie caly ten OMVL jest do luftu, mnie cos tknelo, gdy instalator nie mogl sobie poradzic z Matizem, nie chcialem nawet wiedziec jak by sie bujal z moim turbo ;-)

 

wybralem drozej ale lepiej (jak narazie, bo jezdzi bezobslugowo) ;-), niemozna oszczedzac na instalce, ale to wiesz na wlasnej skorze

 

wywal Panie tego Reg'a i zaloz BRC albo COS INNEGO w DOBRYM warsztacie i juz... swoja droga "tylko" skalibrowac kazdy umie, ja stawiam na niepoprawny montaz, zle zainstalowna instalka, a kazdy mysli, iz to_jest_bezobslugowe, a moze cos jest spieprzone, maly reduktor/zle ustawiony, za cienkie przewody zasilajace, moze tam trza szukac przyczyn dupnego dzialania, a nie w samym oprogramowaniu, gdy bedziesz sie wybieral do DC zapraszam na jazdy moim LPG-lotem

 

niebedziesz wiedzial czy jedziesz na PB czy na LPG :P

 

abo wiesz co, jedz tam i niech Ci wymontyja, mam nadzieje, ze niemasz jeszcze wbite w dowod, i niech spadaja z takim syfem powiedz to krotko i dobitnie, jak beda sie stawiac postrasz ich feder. konsumentow czy czym tam chcesz, albo niech oddaja kase bo ty juz masz dosyc, najepiej powiedz to przy klientach, niech sie zastanowai 100 razy zanim im tez zle zainstaluja!

 

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio im taki łomot zrobilem ze w glowie sie nie misci zrobilem jmednego dnia 500km tylko po to ze kolo mi 3x Ľle fakture wystawił ! wiec masakra... brc było w takiej samej cenie 3600zł :/ wiec niemozna powiedziec ze oszczedzalem... nie wiem co z tym jest bede mial troche wolnego pojade pomecze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dadun

Jeszcze jedna rzecz - pewnie oczywista - czy jest spiralka na rurce zasilajacej przed reduktorem, (tak jakbys te rurke owina dookola duzego sloika kilka razy) ;-) majaca na celu buforowanie gazu na wypadek mocniejszego wdepniecia gazu, aby go nigdy niebrakowalo ;P

 

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest takie cus ... jakies 2 - 3 zwoje dokładnie nie pamietam średnica w środku jakieś 4-5cm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość smurfik

Witam,

Nie mam kolego dla ciebie dobrej wiadomości.Z tą instalacją nie da się nic zrobić!Problem jest głównie w parowniku.Firma OMVL ma samorególujące się parowniki (jeżeli chodzi o ciśnienie gazu),nie da się ich ustawić ręcznie.Ciśnienie gazu z parownika powinno być około 1 atmosfery.My niestety mamy kiepski gaz i w tej instalacji po depnięciu oedału gazu ciśnienie może spaść poniżej 0,4 atmosfery , mieszanka robi się uboga i autko dlatego strzela.Można zmusić firmę montującą do zmiany parownika od innej sekwencji (np Bigas polecam) trochę to pomoże , ale ogólnie instalacja nie jest najlepsza.Zaufaj mi sam montuje instalacje i kieduś założyliśmy dwie na próbe.Do Frontiery 3.2 V6 i Renault Clio 1.4.Żeby nie psuć sobie reputacji , na własny koszt wymieniliśmy szybciutko instalacje klientom na sekwencje BIGAS.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w pore mi powiedziałeś :/ Tych jełopów sie nie przekona że to dupnie chodzi im chodzi to dobrze :/ Ja juz chyba sie przyzwyczaiłem ... Narazie jest zimno ;) I nie mam czasu sie znimi urzerać... na wiosne zajade do nich i powiem ze nagle strasznie kiepsko mi zacza iść... poprzestawiam coś w mapach ;) i bede rzadał zwrotu kasy bo to juz 7x bedzie u nich jak jestem ;) Wiec mam dosyć ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności