pawelb6 Zgłoś #1 Napisano 16 Września 2007 Witajcie ,znalazłem coś takiego,wydaje się że będzie to następny bajer do passka http://cgi.ebay.com/ebaymotors/VW-RABBIT-Golf-GTI-JETTA-MK4-MK5-Passat-door-handles_W0QQitemZ250162896160QQihZ015QQcategoryZ33642QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem oraz chromy http://cgi.ebay.com/ebaymotors/VW-Bora-Jetta-Passat-Golf-Door-Handle-NEW-DESIGN-VOTEX_W0QQitemZ280153125130QQihZ018QQcategoryZ33642QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Bigos Zgłoś #2 Napisano 16 Września 2007 Mnie sie podoba kozak!! Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawelb6 Zgłoś #3 Napisano 16 Września 2007 No właśnie,mogą się palić przy otwieraniu z pilota zamiast podświetlających się lusterek. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość artu Zgłoś #4 Napisano 16 Września 2007 Te z chromowanym paskiem ale swiatelko Hymmmmmmmmmmmmmm , musial bym zobaczyc na aucie. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
krys_kl Zgłoś #5 Napisano 17 Września 2007 wejdz na http://www.in-pro.de/ design turgriffe mit SML (Art. Nr. 1503100 oder 1503150) i tam znajdz sobie te klamki. bedzie taniej 51,20 EUR chociaz moze byc gdzieś haczyk bo nie znam nimieckiego Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawelb6 Zgłoś #6 Napisano 17 Września 2007 wiem ze tam jeszcze mozna je kupic,wrzucilem jako ciekawostke do opinii Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
krys_kl Zgłoś #7 Napisano 17 Września 2007 no tak o opini zapomniałem napewno coś innego. ciekawy pomysł. jak założysz to rzuć fotki a najlepiej filmik bo jestem ciekaw jak to wyjdzie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bimbol Zgłoś #8 Napisano 17 Września 2007 pawelb6 tylko pamiętaj, żebyś nie przesadził z tymi lampionami. US look+klamki to może być troche za dużo Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawelb6 Zgłoś #9 Napisano 18 Września 2007 właśnie może być za dużo... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Preziu Zgłoś #10 Napisano 20 Września 2007 swieta ida - choinka w sam raz Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach