Skocz do zawartości
Variant CL

900 tys. km VW (Jettą) w 21 lat...

Rekomendowane odpowiedzi

562 tys. mil (ponad 900 tys. km) przejechał w ciągu 21 lat mieszkaniec Blue Rock (Ohio w USA) swoim VW JETTĄ 1.6 TD !!!!!!!!! (jest to oficjalny rekord w przebiegu samochodów VW w USA). W nagrodę otrzymał (niestety tylko) na pół roku VW Touarega V10 TDI.

 

Motor, nr 36 z dnia 03.09.2007r., strona 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytalem o dziadku w Niemczech, ktory Golfem II z tym samym silnikiem nabil ponad 700000km przez cale zycie...

 

Co do tego Touarega, to koles pewnie sie zalamie jak powroci z 5.0 V10 TDI do 1.6 D :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że u nas nie dają

 

Marek, a nie pamiętasz czerwonego toledo 1.9D ? Zrobił 1 mln KM bez remontu i dostał nowego na wymianę :) Było o tym głośno w Polsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

W USA kilka miesiecy temu facet Saab'em 900 przekroczyl 1 milion mil (1,6mln km)... Auto mial od nowosci (pierwsza polowa lat '80), serwisowal bez przerwy w ASO Saab... Z okazji pokonanego dystansu i wiernosci ASO dostal nowiutkiego Saab'a... Nie pamietam tylko jaki model, czy 9-3 czy 9-5... :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darcyn

kuczlaw, daja daja. vw golfa tez dawali nowego. trzeba bylo miec 1 mln km (oczywiscie serwisowany w ASO) i dawali piątke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darcyn, dokładnie ;)

 

Gościu śmigał tym toledo na trasie Wiedeń - Polska, wymianka oleju co 7,5 tys. Pamiętam ten program w TVN Turbo ale nie mogę teraz odszukać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
darcyn, dokładnie ;)

 

Gościu śmigał tym toledo na trasie Wiedeń - Polska, wymianka oleju co 7,5 tys. Pamiętam ten program w TVN Turbo ale nie mogę teraz odszukać :)

 

To jak odszukasz to napisz jaki to odcinek, bo z chęcią bym obejrzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darcyn

toledo kojarze z auto swiatu. 1.6 benz jak mojego ojca, zrobil 1 200 000 bez remontu ale zeby cos mu dali to nie wiem, moze dalej polecialo i dali.

 

tez gdzies czytalem ze koles w latach 80 wlozyl do fiuta 125 silnik diesla 1.6 z golfa i bez remontu trzasnął ponad milion

 

aaa, na gileldzie tez widzialem golfa mk1 1.5, stary dziadzius zarzekal sie ze ma 1 300 000 km i to pod koniec lał opał (to bylo jakies 7 lat temu...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość uki145

Witam! oj nawet jakby dawali po milionie kilometrów nowe auto to przy cenach ASO i tak im sie opłaca :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czika1979

Ciekawe czy ktoś maluchem by przejeżdził chociaż 100 tysi. bez remontu.

:rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek
Ciekawe czy ktoś maluchem by przejeżdził chociaż 100 tysi. bez remontu.

 

Oj , zdziwił byś się i to bardzo. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie dziwi taki przebieg , ja zamieniłem VW Jette z 1988r na Passata i sprzedałem Jettke z przebiegiem 650.000 bez remontu silnika , autko sprawowało sie wysmienicie , nie miałem z nim zadnego problemu a miała juz 18 latek (zakupiłem ja 2,5 letnią z przebiegiem 65,000) jednym słowem bardzo niezawodne autko .

 

 

Locus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy ktoś maluchem by przejeżdził chociaż 100 tysi. bez remontu.

:rotfl::rotfl:

 

Niedawno mama opyliła pierdziela jeżdziłem z nią na zmianę ja depcząc pod 120,(mój osobisty rekord 130km/h :ok: ) ona 70 lałem od nowości do silnika mobil 1 pełny syntetyk silniczek 110 tyś. serwisowałem go sam co 10 tyś wymiana i nadal zbiera się jak złoto niestety blachara do dupy więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie dziwi taki przebieg , ja zamieniłem VW Jette z 1988r na Passata i sprzedałem Jettke z przebiegiem 650.000 bez remontu silnika , autko sprawowało sie wysmienicie , nie miałem z nim zadnego problemu a miała juz 18 latek (zakupiłem ja 2,5 letnią z przebiegiem 65,000) jednym słowem bardzo niezawodne autko .

 

 

Locus

 

Ale weż pod uwagę Wojciechu to iż kupując auto od Ciebie można je w ogóle nie ogladać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to możemy się teraz zająć kręceniem liczników do przodu :)

tylko ktoś musi pisać ksiązki serwisowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności