Skocz do zawartości
pol7777

Gdzie chip

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro się już zdecydowałem to trzeba tylko znalezć dobry warsztat. Jestem z Rzeszowa ale nie ma problemu mogę kawałek podjechac byle by to było fachowo zrobione. Co i gdzie polecacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem jechac do katowic to moge smignać do wawy no problem :ok: Tylko daj mi jakieś namiary np. link do stronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pol7777, zerknij na ten tematcompsport znam wiele osob ktore maja TDI robione w tym zakladzie i uwierz mi ...sa bardzo dobrzy dodatkowo Biedrona cene negocjuje wiec bedzie taniej no i masz chyba blizej niz do wawy :) pozatym aw grupie razniej :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rogal w Warszawie. Ja jechałem z Łodzi i nie żałuję decyzji. Doświadczenie i pełen profesjonalizm - to właśnie tam zastaniesz.

 

Rogal jest OK, tylko po co gonic przez pol polski jak blizej (COMPSPORT, Masters Tuning Katowice) sa super firmy.

Ja wiem ze kazdy poleca wlasnego tunera ale prawda jest taka : tuner powinien byc w miare blisko. Dlaczego - bo jak cos sie bedzie dzialo to mozna na dostrojenie podjechac, pozatym on wie co zrobil z autem wiec najlepiej tez bedzie go diagnozowac itp.

Mam kilku klientow z poludnia milo mi ze az tak daleko do mnie dymali ale jak cos chca to zawsze dla nich jest to wypad na weekend...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem jechac do katowic to moge smignać do wawy no problem :ok: Tylko daj mi jakieś namiary np. link do stronki.

http://www.tdi-tuning.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaser31

Swoje TDI stuningowalem w Krakowie http://www.vtech.pl/. Firma miedzynarodowa. Dwie godziny i po bolu. Znaja sie na rzeczy. Garaz jest oszklony masz pelny wglad co z Twoim cackiem robia. Do Krakowa nie masz daleko wiec polecam. Cena 1800 zl Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Garaz jest oszklony masz pelny wglad co z Twoim cackiem robia

 

Czyzbys widzial dzieki temu jakie mapy modyfikuja :evil:

Sorry ale oszklony garaz to najmniej wazna rzecz przy chiptuningu (co innego mechanika) :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość L4ska
Swoje TDI stuningowalem w Krakowie http://www.vtech.pl/. Firma miedzynarodowa. Dwie godziny i po bolu. Znaja sie na rzeczy. Garaz jest oszklony masz pelny wglad co z Twoim cackiem robia. Do Krakowa nie masz daleko wiec polecam. Cena 1800 zl Pozdrawiam.

 

Obecnie jeżeli masz autko sprzed 2000 roku do tego TDI to masz 30% zniżki. Więc z 1500 (taka jest cena) robi sie 1300. Dodatkowo możesz poprosić aby było bez faktury i masz 1100 zł . Ale sczerze nie polecam Vtecha .Wgrywają gotowce ostatnio w 307 1.6 HDI 110 KM podniesli moc o 12 KM i nie mogli nic wiecej wkoncu gość zrezygnował po 6 godzinach walki...Polecam Compsport .Popatrz na topic wyżej jedziemy za tydzien moze uda sie Cie dopisać . Cena 1000 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek

witam

troszke odbiegajac od tematu....

mam pytanie czy da sie i moze ktos wie ile kosztuje zalozenie oryginalnego czipa w ASO zeby z 140 km zrobic 170 ktore oni proponuja w wersjach silnikowych...to jest oryginalny czip:P

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASO samo z siebie nie moze nic ingerowac w program sterujacy. Jak centrala to wykryje masz po gwarancji. Ale ze popyt na to jest wiec salony samochodowe wspolpracuja z roznymi firmami (cos wiem o tym :evil: ). Oczywiscie cichaczem...

 

Wyniuchaj skad softy biora...bo znami przypadki ze zamiast porzadnego programu dostajesz gotowca z allegro ktorego pracownik serwisu nabyl za 400zl, nastepnie sprzedal wraz z kierownikiem serwisu Tobie za 2500zl mowiac (orginalny chip) i 2100zl podzielili na 2...

Nie dosc ze przeplacony to jeszcze program gowniany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek

dzieki za odp ale chodzilo mi bardziej o to czy oni takie cos robia...bo B6 sa sprzedawane w 140 i 170 konnej wersji i to podobno ten sam silnik tylko oryginalny chip maja oryginalny tzn ze juz w VW jest montowany i czy byla by mozliwosc podjechana do ASO i wstawienie tego za jakas tam cene jako czesc!zeby wszystko bylo jak w tamtym??

pozdr. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

140 i 170KM to rozne silniki....nie ma szans by pojechaly na tym samym sofcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp ale chodzilo mi bardziej o to czy oni takie cos robia...bo B6 sa sprzedawane w 140 i 170 konnej wersji i to podobno ten sam silnik tylko oryginalny chip maja oryginalny tzn ze juz w VW jest montowany i czy byla by mozliwosc podjechana do ASO i wstawienie tego za jakas tam cene jako czesc!zeby wszystko bylo jak w tamtym??

pozdr. :vw:

 

ziomek zagłebnij się bardziej w informacje :) silnik 2.0TDI 140KM to jeszcze silnik z pompowtryskiwaczami, a jednostka 2.0TDI 170KM to już inna (nowa) konstrukcja silnika z wtryskami piezoelektrycznymi :) zapewne na sposobie rozpylania paliwa się nie kończy - różnice są znaczące i tak jak wyżej kolega już stwierdził nie ma sznas żeby zadziałało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inne wtryski, inne wałki i inna turbina, a do tego filtr czastek stałych w serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rzeszowie to możesz podiechać do "szika" sie spytać albo do AUTO MACHERA na warszawską zakładaja czipy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

robertcio szik to handlarz częsciami a nie macher....tak się zna na robocie jak wilk na gwiazdach.

Z resztą pol7777 i tak jutro zawita do Bielska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szik w Rzeszowie .. no nie przestań. Automacher już tak, bo to goscie, którzy uciekli z Autoryzowanej stacji Króla i Knapika i ponoć naprawdę są dobrzy w przeciwieństwie do ASO. Zapytaj jeszcze w AT Tuning ja tam robiłem swoją Celikę i goście coś trybią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności