Skocz do zawartości
Gość tomeks

ktore opony wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomeks

musze pilnie kopic komplet nie drogich opon.

 

zastanawiam sie nad:

 

FIRESTONE FHS80 205/60/15 http://www.ceneo.pl/113308

 

UNIROYAL RALLYE 550 205/60/15 http://www.ceneo.pl/113353

 

FULDA CARAT PROGRESSO 205/60/15 http://www.ceneo.pl/258197

 

ma ktos z kolegow jakies doswiadczenia z tymi oponami?

 

parametry na ktorych najbardziej mi zalezy to,dobra jazda na mokrym i niski halas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych 2 to firestone, na uniroyalach na mokrym to sie troszke poślizgasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

sorry Marcin,doszla jeszcze trzecia opcja :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te FIRESTON-y, bardzo dobra trakcja i porzyczepność ale przy tym wszystkim chałas, będę je zmieniał właśnie ze względu na chałas.

Zastanów sie jeszcze nad NOKIAN V. Ja chyba właśnie je teraz kupię.

 

Pozdrawiam

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Max2004

ja polecam fulde - mam od 3 miesięcy i bardzo dobrze sie sprawuje. Suche, mokre, proste, krzywe - po wszystkim jeździ bardzo dobrze. I co najważniejsze ma przy tym niski poziom hałasu.

 

Jako budżetowa opona dla spokojnego kierownika z pewnością wystarczy :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem zimowki Sava i sa cichsze od letnich i swietnie sie sprawuja, jak rozmawialem w sklepie z oponami to facio bardzo polecal letnie opony tej firmy, cena+jakosc =OK

 

Odnosnie Fuld znajomy ma w Oplu i mowi ze troche halasuja, moze dlatego ze ma 17"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja polecam KLEBERA DYNAXER HP2 moga wydawac sie troche miekkie ale na deszcz niema lepszych. Przejezdzilem cale lato i jestem zadowoly. Cena jest rowniez atrakcyjna.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Swego czasu z w/w trójcy najlepszego poprzednika miała opona UNIROYAL-a. Model Rallye 540 był bardzo dobrą oponą i nie było mowy o jakimkolwiek uślizgu na mokrej nawierzchni.

Obecny model Rallye 550 jest unowocześnieniem tego modelu sprzed lat i napewno nie zrobili opony gorszej tylko lepszą. Oczywiście nie jest to opona typu GY F1 GSD3, Vredestein Ultrac czy Dunlop Sportmaxx ale w swej klasie napewno jedna z lepszych opon. Grupa Continental produkuje jedne z lepszych opon a marka Uniroyal była jedną z pierwszych jakie Conti kupiło. Pozatym cena robi swoje.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hmariusz1

Witam

Potwierdzam zdanie Hha Rallye 550 To bardzo dobra guma auto trzyma się jak przyklejone(sprawdzone własno-ręcznie), za to szybko bieżnik znika. Do Twoich propozycji dożuciłbym oponki G-Y Duragrip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez potwierdzam dobra opinie o uniroyal. Moze troche szybciej sie zuzywaja ale na mokrej i sliskiej nawiezchni trudno o lepsze.Na suchym tez calkiem dobrze. Obecnie mam model Rainsport1(tegoroczne). W poprzednim pasku tez mialem uniroyal ale rallye 540. Bardzo dobre.No i cena niezla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

dzieki wszystkm za pomoc :ok:

 

wybralem UNIROYAL,auto sprzedaje najdalej za pol roku,wiec szybkie zuzycie to nie problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

No to po co wydawać jeszcze 1000zł na opony? Chyba, że rozliczysz się z nich z nowym nabywcą :ok:

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

hha, miesiac temu zajb**li mi alufelgi (orginalne 16"od highlina :zalamany: ),wlasnie udalo mi sie kupic ladne felgi VW 15"(szukalem 15-ek,ze wzgledu na komfort) za 600zl,wiec caly komplet wyjdzie mnie 1450zl, na allegro za takie pieniadze kupie takie same felgi z oponami,tyle ze do wymiany lub na jeden sezon :cwaniak:,a i przy sprzedazy bedzie dodatkowy plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
miesiac temu zajb**li mi alufelgi (orginalne 16"od highlina )

Jesli moge tylko zapytac... MIales te magiczne sruby zabezpieczajace na falgach :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

nie,ale teraz tokarz zrobi mi zabezpieczenia :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na UNIROYAL RALLYE 550 205/60/15. W miarę ciche, na deszcz rewelacyjne, świetnie odprowadzają wodę. W tej cenie nie znajdziesz niczego lepszego, może jeszcze Kleeber, który ma nieszczególny wygląd (baloniaste) ale napompowany o 0,2 bara więcej prezentuje się i zachowuje OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

okazalo sie,ze tych UNIROYAL-ek nie maja na stanie i "musialem" wziasc FULDY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ich nie ma na stanie?? Netcar , opony.pl., baloon?? patrzyles??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności