Skocz do zawartości
slavr6

[silnik] tdi 90km czy tdi 110km??

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do posiadaczy b4 w dieslu.Napiszcie ktory z silnikow warto wybrac,110 czy 90km??Zastanawiam sie nad kupnem diesla i mam maly dylemat!!!Mialem okazje ganiac juz transporterem 110 konnym i nawet sie to zbieralo!!!Jak spisuje sie 90 km??roznica w awaryjnosci itd.....pozdro dla wszystkich!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzu1982

mam 90km w pasku i musze przyznac ze nawet da sie tym jezdzic... jezdzilem tez audi A4 z silnikiem 110km i roznice czuc ale slyszalem ze w tych silnikach turbina jest usterkowa...ale nie wiem czy to prawda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest to wspaniale spalanie w granicach 6l/100km??Jak z awaryjnoscia,cena czesci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darcyn

wg tabelek 110KM pali mniej od 90KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vwmaniac

1.9 tdi w passacie spala mi ok 5l-5,5l na 100km.W a4 jak mialem 1.9 tdi 90km tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje 110 KM:) spala 5.5:) Dzisiaj tankowalem wiec obliczenia aktualnie. Auto pieknie sie zbiera:) da sie tym polatac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slavr6, 110 zawsze mozna podkrecic na jakies 130, no max. 140.

90 do 115 kucy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzu1982

115?? he he ekstremalnie to nawet 230 km mozna wycisnac :evil: , mam 90km i srednio spala okolo 5l ale mieszkam w Suwalkach wiec to prawie jak na trasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie autora jest prosta odpwiedz, kupuj to co jest w lepszym stanie.

90 czy 110 to i tak scigaczem nie jest wiec duzej roznicy w osiagach nie ma. Kup auto w lepszym stanie technicznym i z mniejszym przebiegiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki jak pisze i jestem zadowolony. Czasem, jak się wyprzedza tiry pod górę, to przydałoby się lepsze przyśpieszenie, ale taki silnik dla mnie wystarcza. Ale za to spalanie ostatnio wyszło 4,9l/100km, tylko większość na trasie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności