Skocz do zawartości
Gość roman344

Montaż Dynaudio w B6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość roman344

Zakupiłem taki zestaw niestety bez okablowania. Jest to zestaw dedykowany do tego passata ale skąd wziąść kable, może czy macie namiar na jakąś fachową firmę która by to zamontowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kri100v
Zakupiłem taki zestaw niestety bez okablowania. Jest to zestaw dedykowany do tego passata ale skąd wziąść kable, może czy macie namiar na jakąś fachową firmę która by to zamontowała.

 

Jakies szczegoly? Szczerze to nawet nie wiem co to Dynaudio jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłem taki zestaw niestety bez okablowania. Jest to zestaw dedykowany do tego passata ale skąd wziąść kable, może czy macie namiar na jakąś fachową firmę która by to zamontowała.

 

mam krotka instrukcje montazu zestawu Dynaudio do Passata 3C w PDF (Dynaudio_Passa_3C.pdf). Podeslij swojego @ na priv to przesle. Moze to pomorze.

 

Ile kosztowal Cie ten zestaw?

 

 

Jakies szczegoly? Szczerze to nawet nie wiem co to Dynaudio jest.

 

http://www.dynaudio.com/eng/auto/passat.php?sid=46e00b9899adf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem te głośniki. Malina. Myślę czy nie wsadzić takich do innego wozu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zasmiecac, szybkie pytanie. Dynaudio z wiazka mozna kupic za 1300 zl. Czy za te pieniadze zloze jakis lepszy zestaw ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie zasmiecac, szybkie pytanie. Dynaudio z wiazka mozna kupic za 1300 zl. Czy za te pieniadze zloze jakis lepszy zestaw ??

Nie, w B6-tce nie. Tzn możesz coś kombinować , ale to musisz się znać, co do czego bo komuś ufać to dziękuję bardzo. Jeden woli łubudubu, drugi czysto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym posluchac qrcze zanim sie skusze. Ma ktos z wyspiarzy na polnoc od Londynu taki zestawik ?? Ja chce zeby bylo czysto i soczyscie jezeli wiecie co mam na mysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, sam chciałem zakładac zestaw dynaudio w innym samochodzie ale niesttety plany się pozmieniały i jeśli jest któś zainteresowany to mam kompletny zestaw 8 glośników i wzmacniacz oraz wiązke z b6 08' w bardzo dobrej cenie. Jak coś to PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, sam chciałem zakładac zestaw dynaudio w innym samochodzie ale niesttety plany się pozmieniały i jeśli jest któś zainteresowany to mam kompletny zestaw 8 glośników i wzmacniacz oraz wiązke z b6 08' w bardzo dobrej cenie. Jak coś to PW.

Od takich ogłoszeń jest dział giełda... Poza tym DynAudio ma 10 głośników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że jest giełda ale nie mam odpowiedniej liczby postów więc umieściełm to narazie tutaj w temacie Dynaudio, a glosników mam 8 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a glosników mam 8

No to coś słabe to Twoje Dynaudio-powinno być 4 szt wysokotonowych (przód i tył), 4szt niskotonowych (przód i tył) i 2 szt średniotonowych (przód).

 

wiem, że jest giełda ale nie mam odpowiedniej liczby postów

No o poczekaj, aż nabędziesz uprawnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam wysokotonowych z tyłu ( tych małych) ale mam za to wiązkę, której nie ma w zestawach na allegro i odpowiednia cenę.

 

uprawnienia właśnie nabywam pisząc posty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności