Skocz do zawartości
krys_kl

CB 1DIN czy istnieje??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam takie pytanko czy ktoś widział coś takiego jak radio CB które można zamontować jak normalny odtwarzacz??

a teraz jeszcze bardziej udziwnie.

chce je zamontować (jeżeli coś takiego istnieje) w takiej półeczce pod klimatronikiem i odtwarzaczem ale po bokach bedą dziury czy istnieją jakieś bardzo ładne zaślepki??

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na allegro, widziałem ramki produkowane pod unidena i pod małe presidenty. Wyglądało to nawet :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alan 28 miał chyba rozmiar 1DIN, ale radzę zrobić tak jak mówi kuczlaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no takie rozwiazanie jest ok

ale caly panel środkowy nie jest prostokątny tylko schodzi się ku dołowi.

na górze są przyciski po bokach (od ESP awaryjne itp.) a na samym dole tego nie ma.

czy można to jakoś zaślepić. serwis twierdzi że nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urządzenia które tam normalnie siedzą (climatronic, zmieniarka) są prostokątne i nie ma żadnych dziur...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

navik zacytuje tu chyba danka "odgrzałes mega nieswiezego kotleta" (30-08-2007) :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak odgrzany to jedziemy z koksem.

 

Były radia CB na 1DIN nawet z kasetką i FM ale to już antyki. Czasem można na allegro spotkać ale zazwyczaj z niemcowni i tam troszke nie takie kanały te radia mają jak trzeba.. Pozatym brzydkie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary president herbert był 1DINowy, president adams też był raczej wymiarów 1DIN

 

73!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maskownice pozwalające zamontować radio CB w otworze 1DIN można kupić na Wolumenie w Warszawie (facet stoi pod namiotem, owinięty w siatkę ze sznurka na rogu Kasprowicza i Wolumen http://maps.google.com/maps?f=q&hl=pl&geocode=&q=warszawa+wolumen&sll=52.033078,20.659047&sspn=0.009729,0.019956&ie=UTF8&ll=52.285681,20.939716&spn=0.002419,0.004989&t=h&z=18)

przyjeżdża bodajże z Pruszkowa czy Piaseczna

kiedyś kupowałem u niego taką maskownicę do opla i jakiegoś prezydenta...

podejrzewam, że nie jest to tam jedyny sprzedawca ale nie miałem czasu na szukanie bo klient czekał na mnie pod Wolumenem...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

Niestety muszę was zmartwić. Ani alan 28 ani stary herbert nie mają rozmiaru 1 DIN. Chyba żadne CB nie ma takiego rozmiaru - no może jakiś stare amerykańskie Cobry albo Lafayette. Pozostają tylko maskownice i małe radyjko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety muszę was zmartwić. Ani alan 28 ani stary herbert nie mają rozmiaru 1 DIN. Chyba żadne CB nie ma takiego rozmiaru - no może jakiś stare amerykańskie Cobry albo Lafayette. Pozostają tylko maskownice i małe radyjko.

 

Może i nie ale do nabycia są takie maskownice http://www.allegro.pl/item324917021_kieszen_do_cb_radio_alan_48_intek_m_490_plus_1din.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem że widziałem radio o wymiarach 1DIN było swego czasu dostępne na aledrogo, sprzedający definitywnie podkreślał że sprzęt pasuje idealnie w miejsce normalnego radia, były zrobione nawet zdjęcia które prezentowały radio, pamięta że cena ok 400-500zł, kolor wyświetlacz w kolorze niebieskim.

 

Wcześniej w tym poście widziałem pewien zapis, że CB było razem ze zwykłem radiem - ostatnio taki zabytek widziałem w jednym ze sklepów - kaseciak + CB i myślę że nadal jest na sprzedaż :)

 

Edit:

Widziałem... no i zobaczyłem

10008.jpg

RoadCOM 1DIN

 

oraz...

Midland_Alan_28.jpg

Alan 28 (z tym radiem nie jestem pewien czy na 100% = 1DIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

No to właśnie napisałem.

 

Te RoadCOMy faktycznie są w rozmiarze 1DIN. Ale co to za firma???Nie wiem.... Chyba jednak bym tego nie kupił.

Alan 28 tak jak pisałem poprzednio nie jest w rozmiarze 1DIN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...co to za firma??? to samo można powiedzieć o TTI początkowo ludzie psioczyli na ową firmę a jednak kupowali... jak nikt tego nie przetestuje to się nie dowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

Pewnie jako szumofon na 19sty kanał się nadaje.Do Radia brakuje mu napewno bardzo wiele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności