Skocz do zawartości
Gość oli

skóra b4

Rekomendowane odpowiedzi

-uki- ja mam sedana i fabryczną skórę, ale tylna kanapa nie jest regulowana. Owszem jest dzielona, ale bez regulacji siedziska.

Przy regulowanej kanapie z tego co pamiętam to kładzie się tylko oparcie (mogę się mylić). U mnie najpierw podnoszę kanapę (w pion do oparć przednich foteli, a potem kładę oparcie i mam płaską powierzchnię jak w kombi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

Kamel, widać zrobili zróżnicowanie. Nie wiedziałem. W takim przypadku kolega oli nie będzie miał problemu, jeśli trafi na taką wersję tapicerki z sedana.

Ja do tej pory widziałem B4-ki i B3-ki sedany tylko z przesuwanymi tylnymi kanapami, więc uznałem to za pewnik. No chyba, że u Ciebie też ktoś wcześniej wymieniał tapicerkę na wersję z kombi (a Ty o tym nie wiesz)? :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że u Ciebie też ktoś wcześniej wymieniał tapicerkę na wersję z kombi (a Ty o tym nie wiesz)?

Na 100% są fabryczne. Jestem jego 3 właścicielem. Dwóch poprzednich to w zasadzie jak jeden, bo jako nowy kupił go wujek mojego poprzednika, który był na placóce dyplomatycznej w USA i jak wracał to ściągnął auto ze sobą.

Być może są takie, bo był zrobiony w Niemczech (Emden) ale na USA.

A w B3 faktycznie są inaczej montowane i profilowane. Dziś porównałem z kanapą u brata (dzielona i regulowana). Z tym, że u Niego nawet podłoga jest inaczej wyprofilowana niż u mnie.

Dlatego oli przed montażem pozostaje Ci porównać mocowania tylnej kanapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bdavid

mógłby mi ktoś powiedzieć czy założe tylną kanapę z kombi do sedana bez przeróbek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy z sedana do kombi da sie przelozyc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mógłby mi ktoś powiedzieć czy założe tylną kanapę z kombi do sedana bez przeróbek??
Założysz.

Jesli z sedana do kombi to i z kombi do sedana powinno pasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności