Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje płyty głównej do Galaxy S2, ma ktoś jakieś dojścia w serwisach samsunga? Ewentualnie może być potłuczony telefon ale ze sprawną płytą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koliedzy czy jest u nas jakiś fachur o piecy gazowych c.o i ccw poszukiwany w miare pilnie bo zima idzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Mam prośbę do kolegów z Radomia lub okolic. Znalazłem szrot w miejscowości Gózd, Drożanki k Radomia na którym są części blacharskie które mnie interesują lecz z uwagi że mam 100 km do miejsca nie chciałbym jechać obejżeć rudą i wrócić. Jeśli ktoś ma nie daleko proszę o sprawdzenie owych częśći. Interesują mnie drzwi lewe i prawe do passata b3 kombi w kolorze szarym czyli LA7Y. Na zdjęciu tylnych drzwi widać dwie rysy zapewne do podkładu ale jeśli reszta jest cała to można to zrobić na pędzelek. Interesuje mnie jak wygląda reszta, czyli czy nie ma wgniotów czy ranty nie są zardzewiałe. Jeśli się da to proszę o zrobienie fotek na miejscu i przesłanie na maila bo sprzedawca coś nie chętnie chce mi je zrobić. Mój mail [email protected] Zamieszczam linki z allegro do tych gratów.

http://moto.allegro.pl/drzwi-prawe-przednie-prawy-przod-vw-passat-b3-i2730125183.html oraz tył http://moto.allegro.pl/drzwi-prawe-tylne-prawy-tyl-vw-passat-b3-i2730126820.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UCIEK patrząc po foto to albo są tak źle zrobione albo na obu widzę purchle na tylnych pod rysa i koło zamka/klamki a na przednich środek drzwi prawa strona i na dole tez jak by ryska z purchlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego właśnie proszę miejscowych kolegów o zerknięcie na nie. Wiesz Robert, może to purchle a może to tylko bród, a może nadają się tylko na złom bo były 3 razy malowane i jest na nich kilo szpachli :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

nieuchronnie zbliza sie termin ubezpiecznia paszczaka i tuaj moje pytanie,

macie moze kogos kto zajmuje sie ubezpieczeniami i w miare rozsadnie ubezpieczylby mi auto??

z gory dzieki za odzew

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich chętnych do zapoznania się z tematem.

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/126979-Kalendarz-ksiazkowy-z-logiem-forum

 

Tak jak to już kiedyś bywało z kalendarzami, jest opcja jednej wspólnej wysyłki do opiekuna regionalnego i odebrania sobie kalendarza na spocie. W takim przypadku koszta przesyłki dzielone na chętnych forumowiczów.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ale nie mam gdzie wymienic simerbloki,wiecie moze gdzie moznaby przeprowadzic taki zabieg??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja to robilem u kolegi na fletniowej (Mehofera niby)tam znajomy ma warsztat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Prosilbym o mała podpowiedz i sprawdzone informacje.

Klient z którym pracuje chce jechać do Polski na kilka dni. Ma zaplanowane spotkanie na kilka godzin, ale pytanie dotyczy tego gdzie mógłbym go zabrac w czasie wolnym. Moglibyscie podpowiedzieć jakieś ciekawe miejsca w stolicy dla obcikrajowca?

I teraz dochodzimy do sedna... Klient jest niepełnosprawny, jeździ na wózku i to jest główny powód dlaczego pytam Was o poradę.

Przyznam sie, że w stolicy byłem raptem dwa razy w życiu, parę ładnych lat temu, i pewnie trochę sie od tego czasu zmieniło. Głównie chodzi mi tutaj o możliwości poruszania sie wózkiem.

 

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

 

edit: poprawilem - preziu

Edytowane przez Preziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosilbym o mała podpowiedz i sprawdzone informacje.

Klient z którym pracuje chce jechać do polski na kilka dni. Ma zaplanowane spotkanie na kilka godzin, ale pytanie dotyczy tego gdzie mógłbym go zabrac w czasie wolnym. Moglibyscie podpowiedzieć jakieś ciekawe miejsca w stolicy dla obcikrajowca?

I teraz dochodzimy do sedna... Klient jest niepełnosprawny, jeździ na wózku i to jest główny powód dlaczego pytam Was o poradę.

Przyznam sie, że w stolicy byłem raptem dwa razy w życiu, parę ładnych lat temu, i pewnie trochę sie od tego czasu zmieniło. Głównie chodzi mi tutaj o możliwości poruszania sie wózkiem.

 

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

myśle ze stare miasto jest przygotowane pod względem wózków inwalidzkich , wiec tam na pewno dasz rade , a co do reszty, myślę ze jak poczytasz ,to znajdziesz coś co was zainteresuje , tym bardziej, ze nie każdy lubi to samo, linki poniżej .:ok

http://www.warsawlive.pl/warto-zobaczyc/

http://wrszw.pl/category/miejsca-warte-zobaczenia/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke, wiem ze mieszkasz w jukej ale Polska sie pisze z duzej litery :ban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariusz :ok

 

Luke, wiem ze mieszkasz w jukej ale Polska sie pisze z duzej litery :ban

Najmocniej przepraszam :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co chcesz mu pokazać, czy rozrywkową Warszawę, czy nowoczesną czy historyczną, itp itd, wiadomo, nie każdego wszystko interesuje. Na pewno można pokazać Stare Miasto (może Centrum Nauki Kopernik na Powiślu, czy nawet Legię, chociaż z zewnątrz za dużo nie widać), Krakowskie Przedmieście, Koszyk Narodowy, Park Saski, Łazienki (wszędzie tam są długie płaskie chodniki idealne dla wózków), Wilanów... Możliwości jest milion pińcet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mu pokazać tyle ile się da, i czego się da. Wydaje mi się, że z zainteresowaniem oglądałby wszystkiego po trochu.

Głównym i najważniejszym czynnikiem jest dostęp i swoboda poruszania się wózka inwalidzkiego.

Stare Miasto i Łazienki to podstawa, o Centrum Nauki Kopernik słyszałem i też mogłoby to być dobre rozwiązanie.

Możliwości jest milion pińcet
słucham dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzeum Powstania Warszawskiego można by odwiedzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słucham dalej

wiem, wiem :halo jak byś był 3 grudnia to będzie spot mazowiecki :kciuki:kciuczki:passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem :halo jak byś był 3 grudnia to będzie spot mazowiecki :kciuki:kciuczki:passatfan

 

haha, to podstawa ;D

 

Co do Muzeum Powstania, to mimo, że rzeczywiście warto tam zajrzeć, nie da się ukryć obecnych tam wind, schodów i schodków, więc poruszanie się nie będzie najłatwiejsze.

 

Co jeszcze?

 

Twierdza Warszawa, czyli kilkanaście warszawskich fortów z XIXw, Wolski Kercelak (w weekendy chyba nawet coś tam się dzieje), hale na Koszykach (póki jeszcze są), cały Muranów to jedna wielka historia IIWŚ (masa pomników, Pawiak, byłe getto, muzeum historii żydów), Muzeum Narodowe, Muzeum Wojska Polskiego, Kampinos, kabacki lasek, park w Powsinie, park Moczydło, gmach Politechniki, sejm, czy kancelaria miłościwie nam panującego matołka (a nuż będzie się coś działo ;p), ratusz na pl Bankowym, Teatr Wielki, biblioteka UW, fabryka czekolady Wedla, plac Trzech Krzyży...

 

jak na razie nic więcej mi nie przychodzi do głowy, ale jeśli to za malo to jutro pewnie coś mi się jeszcze nasunie ciekawego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wilanow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świątynia Opaczności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności