Skocz do zawartości
paass

radio 2 din nowość?

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/radio-samochodowe-dignity-2din-rmvb-lcd-mmc-usb-i1888949190.html

 

bedzie pasowac do paska, jak myslicie? Moje oko ogólnie cieszy to radyjko. Może ktoś posiada takie i coś o nim powie? Cena z nieba chyba :D ale też wywalic bez sensu 400 zł i szukac czegoś lepszego póżniej nie ma sensu. No ogolnie gdybym miał ramke 2 din zaryzykowałbym choć i tak mam zamair kupić ramkę (może ktos chce sprzedać?) Ogólnie fajne radyjko ciekawe jak sie spisuje.

 

 

patrzcie zanalazłem film z tym radyjkiem, mi tam sie podoba:http://www.youtube.com/watch?v=uNymNPubOnw

Edytowane przez paass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość micky

Kolego, nie słuchałem tego radia ale nie wydaje mi się żeby to było coś wartego zachodu. Już w ogóle nie wierz w te 4x60W, ani w liczby Łączna Moc Wyjściowa 240W!!! To nic tylko tanie chwyty. Na pewno jest to tanie chińskie radio, grające sobie tak jak ich inne wynalazki czyli płasko. Taniej jakości plastiki, kiepska obsługa no i gwarancja której po prostu może Ci nie uznać sprzedawca. Dla mnie nie warto. Dołóż lepiej sobie i kup jakiegoś Pioneera, Kenwooda, Clariona etc.

 

Akurat moim typem w radiach 2din jest to: Clarion WXZ468RMP. Z bajerów ma choćby zmieniarkę na 6 płyt!

Edytowane przez Kuczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4x60W ?? a dlaczego na zdjeciu na którym jest radio widnieje napis 4x40W ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z bajerów ma choćby zmieniarkę na 6 płyt!

To akurat w dobie przenośnych pamięci,to moim zdaniem zbędny bajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To akurat w dobie przenośnych pamięci,to moim zdaniem zbędny bajer.

nie dla tych ludzi co lubia posluchac muzyki bez zadnej kompresii typu MP3, tylko orginalna plyte AUDIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...audiofili, ktorzy chca dobrze slyszec delikatne partie smyczkowe w tle przy 4 tys obrotow;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość micky

Ja akurat cenie sobie jakość materiału który słucham. Dlatego wszystko co u mnie w aucie się usłyszy z mp3 jest tylko w 320kbps. Nikogo nie zmuszam do tego radia, ale naprawde uwazam tego clariona za super sprzet. Zreszta mialem okazje sie nim już bawic i uwazam ze jest swietny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie dla tych ludzi co lubia posluchac muzyki bez zadnej kompresii typu MP3, tylko orginalna plyte AUDIO

A kto ci powiedział że na przenośną pamięć nie możesz sobie przenieść plików w oryginalnym formacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
up//

Firma okey ale samo radio to "golec" totalny. Ani BT ani USB nawet Divix-ów nie czyta....tak niby z opisu wynika ... jest mały plusik ma RT ;)

Radyjko znudzi sie po jednym dniu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

audiofile nie sluchaja muzy na zlomie z chin

 

a ze radio golec to nie ma nic do sprawy. spradz sobie co potrafia radia typu alpine cda 9887 ;) clariony juz ida w tym kierunku

Edytowane przez oskar1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o radiach dedykowanych pod passata b5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswieżę; http://allegro.pl/dedykowane-vw-golf-passat-bora-superb-od-artax-t2s-i2109052899.html

ktoś to widział, słyszał, dotykal :) coś moze o tym powiedziec?? Najwazniejsze dla mnie ma:

-can bus

-czerwone podświetlenie

-DiviX itp.

-Bluetooth - odbieranie/wybieranie rozmów telefonicznych

-funkcja Dual Zone - możliwość użytkowania dwóch stref z menu np. słuchanie muzyki oraz korzystanie z GPS

-GPS - wbudowany moduł nawigacji firmy Samsung S3C2440A-40 z platformą WINCE 6.0 o parametrach technicznych CPU: 533MHZ RAM: 128MB

Z tego co nie ma napisanego w aukcji, a potwierdzone tel. ze sprzedajacym: Posiada menu w języku PL, sprzedawca udziela swojej gwarancji (warunek, montaż w specjalistycznym zakładzie), jeżeli sam nie da rady naprawic wysyła na swój koszt do producenta.

Jestem praktycznie zdecydowany na tą chińszczyznę, ale moze zmienię zdanie czekam na opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krajsek, kupiles to radio? jak Ci sie sprawuje? jestes zadowolony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności