Skocz do zawartości
Gość passacior123

Wzmacniacz Antenowy Radia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość passacior123

ELo wam wszystkim mam problem z radiem otóż słabo łapie fale. W serwisie powiedzieli mi żebym wstawił wzmacniacz antenowy do radia, ale ja tak przeglądałem na allegro i jak go do anteny podłączyć a tu numer aukcji tego wzmacniacza http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=151158807 otóż nie wiem jak podłączyć antenę do tuż mam te końcówkę, co zaznaczona jest na foto i czy będzie pasować do tego wejścia zaznaczona na foto klikajcie na zdjęcie to rozczytacie na fotce napis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje mi sie ze tak bo to taka ''przelotka''

ale nic nie obiecuje...

powycieraj bledy bo az strasznie na to patrzec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idea jest taka, by po wyjęciu wtyczki antenowej z radia, włożyć pomiędzy radio a antenę wzmacniacz i zasilić go. Po takim zabiegu wszystko nadal ma działać.

Wniosek z tego jest taki, że napewno będzie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litości!!!Co to za serwis???

Skoro źle łąpie fale to ja bym szukał przyczyny w antenie,a nie kupowałbym jakiś wzmacniaczy.Wzmacniacz kupuje się wtedy gdy mieszkasz na jakiejś wsi zabitej dechami,lub gdy często wyjeżdzasz w trase.Ten który nam zapręzentowałeś(z allegro ,w twoim wypadku,nic nie poradzi)Wiem to bo sam taki kupiłem,a okazało się że przy wtyczce wyrobił się przewód i poprostu sięprzerwał.

Podumowując:

Sprawdź przewód na cąłej długości

Lepiej usunąć przyczyne niż leczyć skutki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie ten sam problem i pojechałem z nim do media bo miałem jeszcze radio na gwarancji. Tam powiedzieli mi, że auta z koncernu vw mają ten problem, że trzeba do nich kupować owe wzmacniacze. Koszt to około 15-20 zł. Nie pamiętam dokładnie.

Montaż.

W kostce ISO znajdź zasilanie 12V ale odłączane przez stacyjkę. Podłącz wzm. i włóż do gniazda w radiu. U mnie działa w 100% i odbiera bardzo dużo stacji.

To o czy pisałem poprzednio nie ma zastosowania w radiach VW (oryginałach) bo one mają ten wzm. w sobie.

 

//scaliłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam,K, Dokładnie masz rację.Ja miałem ten sam problem i już byłem skłonny rozbierać tapicerkę i wymieniać antenę ale spotkałem gostka co zajmuje się montażem sprzetu i założył mi tz. seperator czy jakoś tak i teraz wszystko gra .Po za tym miałem jeszcze problem tego typu że po zamontowaniu radia Becker nie mogłem zamknąć samochodu z pilota i ponownie był ból głowy i przeszukiwanie netu za modułem komfortu ale też się okazało że jeden kabelek do radia został odcięty i już wszystko działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz antenowy, najpopularniejszy temat w tym dziale. Z klonem adamka1960 i tak już się pożegnaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności