Skocz do zawartości
Gość MPec

radio CD w pasku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MPec

Mam u siebie w pasku radio fabryczne BETA. Chciałbym je wymienić na radio z CD (o MP3 - to nawet nie mażę), ale koniecznie fabryczne. Nigdzie nie mogę takiego znaleźć. Istnieje takowe w ogóle ??.

Może ktoś z was ma (lub miał) z tematem coś do czynienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,bez sensu kupować radio na CD,lepiej kupić orginalną zmnieniarke,wtedy jeśli masz 99r paska to trzeba zmienić całą ramke,wszystko masz na allegro.Zmieniarka ok.350zł na 6 płyt,a ramka 50-100zł.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MPec

Myślałem o tym, tylko takiej ramki jeszcze nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo możesz kupić zmieniarkę do bagażnika,bo w konsole są teraz tylko na 1CD,popatrz sobie.

http://aukcja.onet.pl/search.php?string=vw&category=715&country=1

 

[ Dodano: Sro Sty 04, 2006 22:48 ]

Witam.Znalazłem za 550zł.Pozdro

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=80265980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Nie chcę juz zakładać kolejnego watku. Mianowicie chodzi mi o to które radio poleciacie do passka b5 chciałbym kupić oryginalny produkt ale kompletnie nie znam się na modeelach. Wiem że są beta gamma i jakieś pod typy. I jeszcze jedno jak odtwarzanie muzyki ma się do jakiś radii typu Blaupunkt, Clarion itp.

 

Poprostu chciałbym kupić coś rozsądnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne dzięki za linka. Czyli mam rozumieć, że np. gamme robi Blaupunkt i inne firmy. Ten sam model ale wykonywany przez różnych producentów ??

 

Szkoda, że tylko 4x20W :cry: ale widze w opisie, że ma line out :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

W Passkach radia CD były VW Rhapsody lub bez kłopotu podejdzie Skoda Suto Symphony lecz podswietlenie zielone ale za 300-400zł jest na Allegro

 

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poszedłem w rozwiązania innych firm.

Kupiłem JVC na kasety z podwójnym wyjściem na wzmacniacz, sterowaniem zmieniarki i pilotem za 160 zł i zmieniarkę na 12 płyt /prawie nówka z gwarancją/ za niewiele więcej.

Wachałem się tylko czy kupować odtwarzacz z niebieskim podświetleniem i czarnymi cyferkami / jak liczniki/ czy całkowite podświetlanie na czerwono /przyciski i cyferki/. Jak juz wybrałem to mam zestaw który czyta wszystko /łącznie z CD-RW/ i zdejmuję cały panel nie zostawiając dla mniej spostrzegawczych czy kumatych małolatów niczego co przypominało by kompletne radio :)

W sumie można mieć całość za 350-400 zł w extra stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Passkach radia CD były VW Rhapsody lub bez kłopotu podejdzie Skoda Suto Symphony lecz podswietlenie zielone ale za 300-400zł jest na Allegro

 

 

HHA

 

Ok a czy te radyjka mają lepsze parametry ? (skodowskie) generalnie wolałbym rozwiazanie ze zmieniarką w podłokietniku :P

 

[ Dodano: Sro Sty 18, 2006 20:28 ]

A ja poszedłem w rozwiązania innych firm.

Kupiłem JVC na kasety z podwójnym wyjściem na wzmacniacz, sterowaniem zmieniarki i pilotem za 160 zł i zmieniarkę na 12 płyt /prawie nówka z gwarancją/ za niewiele więcej.

Wachałem się tylko czy kupować odtwarzacz z niebieskim podświetleniem i czarnymi cyferkami / jak liczniki/ czy całkowite podświetlanie na czerwono /przyciski i cyferki/. Jak juz wybrałem to mam zestaw który czyta wszystko /łącznie z CD-RW/ i zdejmuję cały panel nie zostawiając dla mniej spostrzegawczych czy kumatych małolatów niczego co przypominało by kompletne radio :)

W sumie można mieć całość za 350-400 zł w extra stanie.

 

A możesz pokazać fotkę albo podac model Twojego radyjka ?. Chciałbym coś co pasuje do reszty kokpitu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Ok a czy te radyjka mają lepsze parametry ? (skodowskie) generalnie wolałbym rozwiazanie ze zmieniarką w podłokietniku :P

 

 

Grać grają ładnie lecz nie równają sie do takich modeli jak wysokie Pioneery, Blaupunkty czy Alpiny.

 

Najładniej to się tylko prezentuje na wygląd i wpasowanie w konsolę Passka.

 

Skodowskie Symphony jest bliźniakiem VW Rhapsody ma tylko inny nadruk centralny oraz inne podświetlenie, które i tak można podmienić na niebiesko-czerowny ala VW.

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80358352

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82236915

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są to modele JVS KS-FX834R i KS-FX835R

Były różne wersje wyświetlaczy jak widziałem nawet przy tym samym numerze/modelu

Moja wersja ma białe/błękitne cyferki ale czarwona folia załatwi sprawę :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że Symphony będzie najlepsze z oferowanych do VW (beta, gamma) ??.

 

A co myslicie o tym sprzecie ??

 

link do allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fioletowy kolor podświetlenia napisali?

Hmmm A podobno to z facetami nie można o kolorach rozmawiać :grin:

Radio rozwiązane podobnie jak w Volvo. Kaseta + CD.

Ciekawe skąd przyjechało. Obejrzałem masę Passatów przed kupnem ale takiego czegoś nie widziałem....

 

 

Znalezione na Elektrodzie

http://www.erta.ru/base.shtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam u siebie w pasku radio fabryczne BETA. Chciałbym je wymienić na radio z CD (o MP3 - to nawet nie mażę)

Heh, dopiero wczoraj dowiedziałem się o ciekawym rozwiązaniu. Na Allegro można kupić kasetę-adapter (np. taką: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81049042) do tego discman z mp3 i za niecałe 150 zł masz swoje oryginalne radio beta i słuchasz sobie empetrójek :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fioletowy kolor podświetlenia napisali?

Hmmm A podobno to z facetami nie można o kolorach rozmawiać :grin:

Radio rozwiązane podobnie jak w Volvo. Kaseta + CD.

Ciekawe skąd przyjechało. Obejrzałem masę Passatów przed kupnem ale takiego czegoś nie widziałem....

 

 

Znalezione na Elektrodzie

http://www.erta.ru/base.shtml

 

Nawet na tej stronie tego nie ma - a ruscy przodują w takich FAQ`ach :twisted:

 

[ Dodano: Sro Sty 18, 2006 22:27 ]

Heh, dopiero wczoraj dowiedziałem się o ciekawym rozwiązaniu. Na Allegro można kupić kasetę-adapter (np. taką: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81049042) do tego discman z mp3 i za niecałe 150 zł masz swoje oryginalne radio beta i słuchasz sobie empetrójek :grin:

 

Można i w ten sposób tylko mi chodzi także o jakość dzwięku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można i w ten sposób tylko mi chodzi także o jakość dzwięku...

No też sie nad tym zastanawiałem, ale dlaczego miałaby być gorsza?

Znajomy, który mi o tym powiedział, mówił, że nie tracisz nic na jakości - po prostu mp3 odsłuchujesz z taką jakością jak w normalnym odtwarzaczu mp3 (jeździ vectrą ze standardowym radiem i głośnikami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najdalej od takich patentow z kasetami-przejsciowkami. Ten, kto stwierdza, ze nie slychac roznicy w brzmieniu ma chyba cos nie tak ze sluchem. Chyba, ze sprzet jest tak niskiej jakosci, ze i tak nie slychac roznicy albo komus wystarczy, zeby brzeczalo.

Kaseta jest przezytkiem, macie jeszcze jakies w domu? Ja chyba bym cos znalazl w domu gleboko w szafie. Fakt, ze u mojej matki w civicu jest kaseciak ale jest on tam fabrycznie - i tak nigdy nie odczytal zadnej kasety. Jednak zakup radia kasetowego bez zmieniarki? Hmm...

Jesli odliczymy wszystkie specyficzne aspekty jak proba ukrycia radia przed zlodziejem, brak checi wydania wiecej niz absolutne minimum, totalna obojetnosc jesli chodzi o dzwiek a chce sie po prostu kupic radio z ktorego czlowiek bedzie zadowolony to brac jakiekolwiek z palety Alpine i juz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności