Skocz do zawartości
marcin92passat

Farba do malowania lamp?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! chciałbym w moim paszczurku pomalować przednie halogeny na kolor żółty. Teraz pytanie, czy istnieje taka farba do malowania lamp? jeżeli tak to jak to się profesjonalnie nazywa, gdzie takie coś można kupić. Drugie pytanko : czy po pomalowaniu halogenów, kiedy włączę migacz,to czy migacz w halogenach będzie widoczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynie folia zolta dostepna na aledrogo...

 

ale poczytaj jeszcze o zołtych swiatłach w przpisach!!!

 

 

Drugie pytanko : czy po pomalowaniu halogenów, kiedy włączę migacz,to czy migacz w halogenach będzie widoczny?

 

 

tego pytania wlace nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, że chce zrobić na żółto halogeny i migacze przy halogenach. Jeżeli tak zrobie, to czy kiedy włącze migacz będzie widać że mruga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie widać, ale teraz pytanie - jaki kolor? Nie wiem czy migacz będzie nadal pomarańczowy...

Ja w swoim B3 mam zrobione halogeny na żółto. Dobrze wygląda jedynie gdy świeci. :/ Dziś mam zamiar trochę posiedzieć przy samochodzie i ściągnąć tę folię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze zobacz moja była trójke

 

66c69416cdf90cc4m.jpg

5b1290d57a830290m.jpg

 

kierunki były białe a w nich pomarańczowe żarówki.Tylko to były czasy gdy mundurowi nie czepiali sie jeszcze tej barwy świateł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale karton w chłodnicy musi być:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakiegos moderatora prosze o usuniecie posta nic nie wnoszacego do tematu dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki kupix, jutro tylko do sklepu motoryzacyjnego po taśmę i zakładam ;) Śliczny golf. Ale chyba miśki mi się nie przyczepią o same halogeny hmm??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak znajde paragraf to Ci podrzuce ale wydaje mi sie ze moga znaczy maja prawo sie przyjeb....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jej xD jeszcze się do Makumby nie przyzwyczailiście?:P muszę czasami Was rozruszać;)

 

P.S. Przepraszam;) po prostu mnie to ruszyło, że auto zrobione, ale na termostat nie stać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

poprostu nic nie wnosisz do tematu tylko *******i..sz glupoty a potem syf sie na forum robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam czasami tak, że muszę pokazać, że żyję ;)

ale nie spamujmy już i przepraszam jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech korwa jakis moderator sie tym zajmie TAK??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności