Skocz do zawartości
Gość arkoch

Selektywny Centralny Zamek - Moduł Kompfortu B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość arkoch

Witam, i mam ogromną prośbę o pomoc przy centralnym zamku.

 

Ostatnio udało mi się znajomemu w Audi A6 ustawić Vagiem tak że, przy pierwszym nacisnieciu pilota od centalnego zamka otwieraja sie tylko drzwi kierowcy a przy drugim reszta drzwi.

 

Czy jest taka możliwość a jak jest to w którym miejscu w module komfortu przy pomocy vaga zeby ustawic selektywny zamek w oim passacie???

 

 

Prosze o info w tej sprawie i z gory dziekuje.

Arek K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arkoch

Ten wątek przeczytałem i prześledziłem bardzo dokładnie ale niestety nie umiem się doszukać tego co chce czyli jedno naciśniecie otwierania drzwi otwiera tylko drzw kierowcy a drugie nacisniecie otwiera reszte drzwi

 

O to mi dokładnie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł komfortu [46- Central Comfort] - Kodowanie komputera sterującego systemem Komfort za pomocą testera VAG 1551

 

(komputer sterujący jest w momencie dostarczenia wstępnie zakodowany odpowiednio do wyposażenia samochodu.)

 

Wyposażenie samochodu ..... ................................... ..... nr kodu:

Centralny zamek ................ Otwieranie jednych drzwi ...... 00256

Dwa podnośniki szyb .......... Otwieranie wszystkich drzwi ... 00257

Centralny zamek ................ Otwieranie jednych drzwi ...... 00258

Dwa podnośniki szyb .......... Otwieranie wszystkich drzwi ... 00259

z pamięcią

Centralny zamek ................ Otwieranie jednych drzwi ...... 04096

Cztery podnośniki szyb ........ Otwieranie wszystkich drzwi ... 04097

Centralny zamek ................. Otwieranie jednych drzwi ...... 04098

Cztery podnośniki szyb ........ Otwieranie wszystkich drzwi ... 04099

z pamięcią

 

(Jeżeli podany numer kodu nie zostanie zaakceptowany przez komputer sterujący, na wyświetlaczu pojawi się dotychczasowe kodowanie.)

(Sprawdzić, czy został zamontowany odpowiedni dla danego samochodu komputer sterujący (porównać numer części zamiennej i indeks literowy) lub czy został wprowadzony prawidłowy numer kodu.)

 

 

 

jesli chcesz dokladniej to wchodzisz w modol komfortu klikasz w recode i tam jesli masz 00258 to piszesz 00259 czy tam jesli masz ktorys z powyzszych to zmieniasz ostatnia cyfre na o 1 wieksza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy moze ktoś potrafi opisać,jak wyłączyć krok po kroku,funkcje selektywnego zamka-za pomocą polskiego vaga 4.9.bo niestey nie posiadam angielskiego vaga.

 

Z góry dzienkuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy moze ktoś potrafi opisać,jak wyłączyć krok po kroku,funkcje selektywnego zamka-za pomocą polskiego vaga 4.9.bo niestey nie posiadam angielskiego vaga.

 

Z góry dzienkuje za pomoc.

chodzi Ci o Twojego passka ??

jeśli tak to proszę:

Coding

 

* Central Locking (2 doors / 2-power windows):

o 00064 = Selective Locking

o 00065 = Unlocking of all doors

* Central Locking (4 doors / 2-power windows):

o 00066 = Selective Locking

o 00067 = Unlocking of all doors

* Central Locking (4 doors / 4-power windows):

o 00258 = Selective Locking

o 00259 = Unlocking of all doors

 

patrz PW.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

pytanie do znawcow tematu.

mialem selektywne zamykanie (00258). dzialalo wszystko jak nalezy do momentu az padlo aku. nie moglem auta otworzyc z pilota. kabelki 1,2,3 auto odpalone , aku podladowane.

no i nie dzialalo mi juz to selektywne otwieranie. bylem wlasnie w aucie - wykasowalem bledy, wywalilem wszystkie piloty, zakodowalem od nowa i dalej nie dziala. zmienilem na kodowanie 00259 bo wkurzalo mnie otwieranie pozostalych drzwi z panelu kierowcy.

ponaddot zauwazylem ze automatyczne szyby (z pilota via motordiag) jakos lapaly z mniejszego dystansu. wiecei moze co moglo zie stac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogłeś podać te błędy. Najprawdopodobniej mikrostyk, ale to zgadywanka bez danych.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bledy poszly do kosza.

expertem nie jestem ale czy przez rozaldowany aku mogl sie uszkodzc mikrostyk?

z tego co pamietam to wszystkie bledy byly nt low voltage - no communication.

auto z 2004 wiec raczej mikro sa dobre. ponaddto jak fis prawidlowo wskazuej otwarcie drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności